Hit w Biedronce. Te urządzenia to sposób na zdrowego grilla. Perełki cenowe też w Lidl i Selgros od 64,90 zł

Pogoda często płata figle. Zaplanowaliście grilla z przyjaciółmi, ale zaskoczył was deszcz? Rozwiązaniem, które jest również zdrowszą alternatywą dla grillowania węglowego, jest jego elektryczna wersja. W ofercie sklepów Biedronka, Lidl czy Selgros można kupić prawdziwe cenowe perełki.

Więcej interesujących i ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wiele osób uważa grillowanie za jedną z najzdrowszych technik kulinarnych. Jedzenie przyrządzane jest bez dodatku tłuszczu, a ten znajdujący się w produktach wytapia się pod wpływem temperatury. Jednak ten kapiąc na żar w przypadku tradycyjnych grillów, ulega spaleniu, a wówczas powstaje wiele szkodliwych dla zdrowia substancji. Alternatywą mogą być elektryczne grille. Tych użyjesz nawet w domu, a pogoda to nie przeszkoda.

Zobacz wideo Grillowane Yakitori z kurczaka w marynacie z ajvaru

Biedronka: grill kontaktowy. To urządzenie to sposób na udane dania

Urządzenie o mocy 2000 W to propozycja dostępna w sieci sklepów Biedronka. Grill posiada nienagrzewający się uchwyt typu cool touch i ochronę przed przegrzaniem. Nieprzywierająca powłoka płyt grzewczych ułatwi użytkowanie. Regulacja temperatury odbywa się za pomocą pokrętła. Cena wynosi 199,00 zł.

grill elektrycznygrill elektryczny biedronka

Selgros: grill elektryczny w okazyjnej cenie. Sprawdzi się w każdym domu

Płynna regulacja temperatury to jedna z opcji urządzenia dostępnego w sklepach Selgros. Grill stołowy o stylowej konstrukcji do opiekania bez ognia i dymu ma moc 2000 W. Wyposażony jest w bezstopniowo regulowany termostat z lampką kontrolną. Ruszt i element grzejny ma możliwość wyciągania do łatwego wyczyszczenia. Nienagrzewająca się obudowa zapewnia wysokie bezpieczeństwo. Cena urządzenia wynosi 64,90 zł.

grill elektrycznygrill elektryczny selgros

Lidl: grill kontaktowy. To urządzenie sprawdzi się do niskotłuszczowego grillowania

Grill o mocy 1000 W to opcja dostępna w sklepach Lidl. Urządzenie sprawdzi się do niskotłuszczowego grillowania mięsa, ryb, warzyw itd. Grill wykonany jest z wysokiej jakości powłoki zapobiegającą przywieraniu. Czas nagrzewania wynosi ok. 2 minuty. Przeznaczony również do opiekania chleba i panini. Urządzenie z pojemnikiem do odpływu tłuszczu i wywaru oraz ze światełkiem - czerwonym i zielonym. Jego cena to 89,90 zł. 

grill elektrycznygrill elektryczny lidl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.