Polska blogerka odwiedziła kultową restaurację w Paryżu. "Jedzenie smaczne, ale czy to było coś wow?"

Polska blogerka, Joanna Banaszewska kilka dni temu w mediach społecznościowych opublikowała post, w którym zdaje rekomendację paryskiej restauracji z widokiem na wieże Eiffla. Rezerwacja z trzytygodniowym wyprzedzeniem, wysokie ceny i menu bez efektu "wow". Dwugodzinny lunch słono kosztował - Polka opublikowała rachunek z restauracji.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Banaszewska kilka dni temu pochwaliła się na Instagramie odczuciami po odwiedzeniu restauracji "Les Ombres" w stolicy zakochanych - Paryżu. Kobieta w swoim wpisie, zdradziła kilka ciekawostek i cenę wyjścia, która niektórych może szokować. 

Wieża Eiffla to najpopularniejszy zabytek w ParyżuWieża Eiffla - historia, atrakcje, zwiedzanie. Jak długo trwa wejście?

Polska blogerka zdradza kulisy i ceny paryskiej restauracji

Paryskie restauracje słyną z dobrego jedzenia i uroczego klimatu, a zaledwie garstka z nich może pochwalić się widokiem na kultową wieżę Eiffla. Polska blogerka, Joanna Banaszewska, podzieliła się ze swoimi obserwatorami doświadczeniem z odwiedzin w jednym z najpopularniejszych miejsc w stolicy Francji.  

Jedna z tych restauracji, które widziałam na filmach! Zarezerwowałam stolik 3 tygodnie temu. Ciekawostka: Rezerwacje potwierdza się kartą kredytową, jeśli nie odwołacie 24 h to musicie zapłacić!

- możemy przeczytać na Instagramie - jbanaszewska.

Zobacz wideo Magda Gessler radzi, co powinni zrobić właściciele restauracji, by przerwać kryzys

Kobieta zdradziła także dania, które postanowiła zamówić:

Wybraliśmy menu wiosenne oraz butelkę różowego wina. Jedzenie smaczne, ale na pewno nie za takie pieniądze

- komentuje Polka. 

Blogerka dodała, że obsługa była miła, a ceny spowodowane są oczywiście lokalizacją i serwowanym widokiem. Polka opublikowała także paragon z restauracji. 

Polka zdradza ceny z paryskiej restauracji 

Cena, która widnieje na paragonie, może być dla wielu szokująca - 239 eur, czy w przeliczeniu ok. 1090 zł. Koszt menu degustacyjnego to 88 euro, czyli ok. 404 zł. Za butelkę wina Polka zapłaciła 55 euro, czyli ok. 250 zł. Kobieta wspomniała także, że lunch trwał mniej niż dwie godziny - mimo wszystko jest zadowolona z restauracji. 

Dania w paryskiej restauracjiDania w paryskiej restauracji Screenshot z profilu jbanaszewska na Instagramie

Paragon paryskiej restauracjiParagon paryskiej restauracji Screenshot z profilu jbanaszewska na Instagramie

To były pięknie spędzone 2 godziny z najpiękniejszym widokiem w Paryżu, jaki mogłam sobie wymarzyć

- podkreśliła. 

 

***

Haps.pl jest dla Was i dla Was piszemy o kulinariach. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: