Jak szybciej odgrzać mrożoną pizzę? Rozwiązanie jest tak proste, że może nawet o nim nie pomyśleliście

Prawdziwa, samodzielnie robiona w domu pizza jest najlepsza - to wiadomo i nikogo nie trzeba do tego przekonywać. Zdarza się jednak, że gdy goni nas czas, nie ma wyjścia i trzeba ratować się pizzą mrożoną. Odgrzanie jednej to nie problem, ale gdy musimy przygotować więcej, a nie możemy lub nie chcemy zbyt długo czekać, zaczynają się małe schody. Jest na to banalny sposób.

Mrożona pizza to tzw. guilty pleasure wielu osób. Kupujemy ją, gdy nie mamy czasu lub chęci na gotowanie obiadu bądź przyrządzanie kolacji. Świetnie sprawdza się też na imprezach, gdy trzeba zorganizować jedzenie dla większej liczby osób.

Szybkie odgrzanie mrożonej pizzy, gdy mamy do czynienia tylko z jedną, nie jest problemem. Co innego, gdy musimy na przykład odgrzać dwie lub trzy, a zależy nam na czasie i nie chcemy czekać, aż najpierw podgrzeje się jedna, żeby potem można było włożyć do piekarnika kolejną. Jest na to prosty sposób i jest to oczywiście sposób z TikToka, który jest kopalnią tego typu metod i patentów. Niektóre z nich są tak banalne, że wiele osób nawet by o nich nie pomyślało lub, po obejrzeniu filmiku, parsknęło śmiechem. Bo rzeczywiście dopiero wtedy dociera do nas, jak czasem lubimy skomplikować sobie życie. Sami zobaczcie.

Autorka tego filmiku pokazuje, co zrobić, by obie pizze bez problemu zmieściły się na jednej blasze i razem mogły wylądować w piekarniku. Wystarczy, że przekroi się je na pół (można też od razu na więcej kawałków) i już nie trzeba czekać i odgrzewać pizzy jedna po drugiej.

Trik na szybkie obranie sałaty. Dwa uderzenia i gotoweProsty trik, o którym mało kto wie. Obieranie sałaty nigdy nie było tak łatwe

A wy macie swoje ulubione triki z TikToka? Zdarzyło wam się kiedyś trafić na coś tak prostego, że nie mogliście uwierzyć, że nie wpadliście na to rozwiązanie wcześniej?

Poniżej możecie z kolei zobaczyć przepis na pizzę na nietypowym spodzie:

Zobacz wideo Pizza na spodzie z tortilli
Więcej o: