Burger Drwala 2022 w McDonald's. Kiedy popularna kanapka wróci do restauracji?

Kalendarzowa zima rozpoczyna się dopiero 22 grudnia, ale nauczeni doświadczeniem z poprzednich lat wiemy, że długo wyczekiwany Burger Drwala pojawia się w McDonald's zdecydowanie wcześniej. Od kiedy można zamówić Burgera Drwala z zimowej oferty w McDonald's? Odpowiadamy.

Burger Drwala to jedna z najpopularniejszych kanapek sezonowych, które pojawiają się w McDonald’s. Jej miłośnicy, którzy poczują pierwszy chłód i zobaczą oznaki jesieni, nie mogą doczekać się pojawienia jej w restauracjach. Kiedy Burger Drwala wróci do McDonald's?

Zobacz wideo Cheeseburger w domu, a smakuje jak z Maca

Burger Drwala 2022 w McDonald’s. Od kiedy można zamówić tego burgera?

Burger Drwala to kanapka, którą można zjeść wyłącznie w ofercie sezonowej. W ubiegłym roku zimowa oferta została wprowadzona do sieci restauracji 24 listopada. Co ciekawe, w niektórych restauracjach, kanapkę można było zjeść już kilka dni wcześniej.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

McDonald's wciąż nie poinformował, kiedy w 2022 roku wprowadzi ofertę zimową. Zapytaliśmy rzecznika prasowego o dostępność i czekamy na odpowiedź. Można jednak przypuszczać, że tak jak rok wcześniej, Burger Drwala pojawi się w restauracjach pod koniec listopada, co oznacza, że przyjdzie nam na to jeszcze trochę poczekać.  

Burger Drwala w McDonald’s. Z czego słynie ta kanapka?

Na fenomen Burgera Drwala składa się m.in. niedostępny w innych burgerach panierowany topiony ser. Burger wyróżnia się również serową bułką z przyprawami, w której zamknięte są: wołowy kotlet, bekon, sałata i prażona cebulka.

W zeszłym roku w restauracjach McDonald’s dostępne były cztery warianty najpopularniejszej kanapki:

  • Burger Drwala z Żurawiną,
  • Burger Drwala z Kurczakiem,
  • Burger Drwala Klasyczny,
  • Burger Drwala na Ostro,
  • Podwójny Drwal.

Żadna z tych wersji nie była jednak wegetariańska.

W zeszłorocznej zimowej ofercie Burger Drwala i Burger Drwala z kurczakiem kosztowały 17,40 zł. Z kolei za Burgera Drwala z żurawiną i na ostro trzeba było zapłacić 17,90 zł. Najdroższą wersją był Podwójny Drwal, za którego trzeba było zapłacić 20,40 zł. W 2022 roku rosnąca inflacja może sprawić, że ceny najpopularniejszego burgera będą nawet o kilka złotych wyższe.  

Więcej o:
Copyright © Agora SA