McDonalds wprowadza zabawki dla dorosłych. Nowy zestaw Happy Meal nie tylko dla najmłodszych

McDonalds wprowadza zabawki dla dorosłych w nowej serii zestawów Happy Meal. Posiłek z małym prezentem przestał być zarezerwowany tylko dla najmłodszych. To gratka dla miłośników zbierania figurek.

Więcej ciekawych przepisów znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Risotto dyniowe z gorgonzolą. Ten dodatek sprawi, że na długo zapadnie w pamięć

Słynna sieć barów szybkiej obsługi McDonald's wprowadza zabawki dla dorosłych. To spora zmiana, ponieważ dotychczas zestawy Happy Meal były zarezerwowane wyłącznie dla dzieci. To się zmieniło od października 2022 roku, gdy wprowadzono nową serię zestawów Happy Meal specjalnie dla dorosłych. Tym razem można zebrać serię nieco mroczniejszych figurek.

McDonalds wprowadza zabawki dla dorosłych. Nowa seria zestawów Happy Meal

Od 3 do 30 października 2022 roku w McDonald's można kupić zestawy Happy Meal przeznaczone dla dorosłych. Do posiłków są dołączone figurki z serii "Kaktusowy Pchli Targ" (ang. "The Cactus Plant Flea Market"). Do zebrania są cztery, nieco upiorne postacie. Jak można zauważyć, są one stworzone z okazji zbliżającego się święta Halloween. Co za tym idzie, "The Cactus Plant Flea Market Box" jest limitowaną serią stworzoną we współpracy sieci McDonald's i modną ostatnio marką modową o tej samej nazwie co zestaw. 

Jak wygląda sam zestaw? Oprócz standardowych średnich frytek i średniego napoju można wybrać między Big Mackiem a zestawem 10 nuggetsów. Do tego jest torebeczka z zabawką, a ściślej rzecz biorąc, upiorniejszą, czterooką wersją jednej z trzech dawnych maskotek McDonald's - Grymasa, Hamburglara i Ptaszka oraz jednej nowej - Cactus Buddy. 

McDonalds wprowadza zabawki dla dorosłych. Oferta jest limitowana 

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, nowe zestawy Happy Meal dla dorosłych są dostępne w ograniczonym czasie - od 3 do 30 października 2022 roku. A gdzie można je kupić? Na razie figurkami dla dorosłych mogą cieszyć się tylko mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, ale być może podobne zestawy zostaną wprowadzone w innych krajach, np. Wielkiej Brytanii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.