15 pulpetów w kilka sekund? Ta technika pokazuje, że to możliwe. "Ja 3 klopsy lepię 15 minut"

Przygotowywanie klopsów to dla niektórych prawdziwa mordęga. Pierwsze wykonanie masy, później formowanie jej w kulki, a to wszystko najlepiej aby było zrobione w jak najkrótszym czasie. Przez długo czas lepienia niektórzy rezygnują z tej przepysznej potrawy. Jednak ten patent odmieni ich formowanie. To banalnie proste.

Patenty, które sprawdzają się u każdego to w dzisiejszych czasach wiedza na wagę złota. Dodatkowo dzięki możliwościom, jakie daje nam internet, możemy dowiedzieć się o przeróżnych rzeczach, na każdy możliwy temat. Triki kulinarne okazują się jednymi z najbardziej pożądanych informacji w sieci. Gdy tylko ktoś pokazuje jak zrobić coś w kuchni szybciej i przy tym zaoszczędzić czas przy gotowaniu staje się to bardzo znane.

Właśnie takim popularnym materiałem stał się kulinarny filmik na TikToku. Autor pokazuje jak w ekspresowym tempie wykonać kilkanaście pulpetów. Metoda stała się tak zaskakująca, że obejrzało już ją ponad 60 milionów osób. W sekcji komentarzy również nie zabrakło głosów, które chwalą tę technikę. Internauci zaczęli się również dzielić swoimi doświadczeniami z przygotowaniem tego dania. Pod filmem możemy przeczytać

Chyba tak robiły nasze mamy i dlatego potrafiły wychować 5 dzieci i gotować. Mamo, dziękuję, szacun.
Ja 3 klopsy lepię 15 minut.
Ale pomysł.
Zobacz wideo Spaghetti z klopsami mięsnymi i sosem pomidorowym

OFERTY AVANTI24.PL: Modne spódnice na 2023: rządzi skóra i plisy! Wybieramy fasony sprzyjające sylwetce

Technika na błyskawiczne pulpety

Klasyczne lepienie klopsików to nakładanie za pomocą łyżki mięsnej masy, a następnie formowanie jej dłońmi w zgrabne kuleczki. W tej metodzie nie ma nic skomplikowanego, lecz okazuje się, że można zrobić to znacznie szybciej. TikToker @snakebang2 na swoim filmie, który trwa zaledwie 13 sekund zaprezentował trik, o którym mało kto wie. Możemy zobaczyć, że w tak krótkim czasie, wykorzystując go zrobił aż 15 kuleczek.

Co jest potrzebne do wykonania tej metod? Jak można zauważyć, osoba, która występuje w materiale w prawej ręce trzyma talerz, na którym układa pulpety, które wyciskane są lewą dłonią. W jaki sposób jest to robione? Osoba pokazuje, że zaciska w dłoni masę z mięsa, a następnie delikatnie wyciska ją dziurką między kciukiem i palcem wskazującym. Jak widać, aby zrobisz szybkie i tak samo smaczne danie nie potrzebujemy brudzić żadnych dodatkowych sprzętów.

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.