Ceny pączków w tłusty czwartek. Ile kosztują pączki w Biedronce, a ile w Lidlu? Czasem grosze, ale są haczyki

Ceny pączków u Magdy Gessler już dawno obiegły internet. Chyba cała Polska słyszała, ile trzeba zapłacić za pączka u restauratorki. Nie każdy jednak wie, jaka jest cena pączków w tłusty czwartek w sklepach takich jak Lidl, Biedronka, Kaufland czy Żabka. Sprawdziliśmy.

Więcej o tłustym czwartku przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Ceny pączków w tłusty czwartek zastanawiają wiele osób. Pisaliśmy już, ile kosztują pączki w niektórych cukierniach w kilku polskich miastach.

Nie każdy jednak po słodkości wybiera się do takich miejsc. Niektórzy decydują się na pączki ze sklepów, takich jak np. Lidl, Biedronka czy Żabka. Ile kosztują pączki w Biedronce? Jaka jest cena pączków w Lidlu? Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje.

Zobacz wideo Sprawdzamy pączki Magdy Gessler. Cena w tym roku kosmiczna

Ceny pączków w tłusty czwartek. W Lidlu mniej niż 2 złote

Tłusty czwartek ma to do siebie, że tego dnia pączki można kupić właściwie wszędzie, również w dużych sieciach handlowych. Nie inaczej jest w Lidlu. Ile trzeba tam zapłacić za pączka? Jedna sztuka kosztuje zaledwie 1,25 zł. Ponadto jeśli weźmiemy sześć pączków, zapłacimy za sztukę 79 groszy. Przy 12 cena spada do 39 groszy, a jeśli kupimy 24 pączki, to za jednego zapłacimy 29 groszy. Jeśli ktoś chce uniknąć drożyny, to jest to zatem niezła opcja.

Ceny pączków w tłusty czwartek. Ile kosztują pączki w Biedronce?

Biedronka również przygotowała dla klientów kilka ofert. Za pojedyncze pączki trzeba zapłacić od 1,48 do 2,99 zł. Ceny różnią się w zależności od nadzienia. Pączki z marmoladą kosztują z kolei 3,49 zł, ale cena obowiązuje przy zakupie 12 sztuk. Jeśli kupimy dwa takie kartony, to cena za jednego pączka wyniesie zaledwie 29 groszy.

Dyskont przygotował też jeszcze jedną promocję 8+4 gratis na wszystkie donuty. Przy zakupie 12 produktów na jednym paragonie doliczany jest rabat o wartości czterech najtańszych produktów. Smaki donutów można mieszać dowolnie.

Ceny pączków w tłusty czwartek. W Żabce niewiele ponad złotówkę

Pączek z nadzieniem śliwkowym i cukrem pudrem kosztuje w Żabce 1,20 zł. Sklep przygotował też promocję Wielosztukuj słodkości. Przy zakupie dwóch pączków long zapłacimy 2,10 zł za sztukę. Z kolei przy zakupie dwóch dowolnych duntów zapłacimy za sztukę 2,50 zł.

Ceny pączków w tłusty czwartek. Tanio również w Kauflandzie

Kilka ofert promocyjnych przygotował również supermarket Kaufland. Tam za pączka z lukrem i nadzieniem o smaku waniliowym lub z adwokatem zapłacimy 2,99 zł. Pączek z powidłami śliwkowymi kosztuje 1,99 zł. Opakowanie minipączków z nadzieniem o smaku waniliowym lub z adwokatem to wydatek rzędu 7,99 zł. Z kolei minipączki o smaku serowym kosztują 6,99 zł za opakowanie.

Pączki z nadzieniem wieloowocowym kosztują za sztukę 62 grosze, ale wówczas trzeba kupić dwa. Donuty z nadzieniem kosztują 1,79 zł, a pączki z Wedla, które również są w ofercie Kauflandu, 2,29 zł.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.