REDAKCJA - O NAS

Hej, tu redakcja Haps.pl! Codziennie dostarczamy wam proste przepisy na pyszne dania oraz porady kulinarne, dzięki którym gotowanie staje się zdecydowanie łatwiejsze i przyjemniejsze. Poznajcie nas i nasze pasje!

Oto zespół redakcji Haps.pl:

Aleksandra Wiśniewska

Redaktorka naczelna Haps.pl oraz wydawczyni Lifestyle. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Z Gazeta.pl związana od 2017 roku. Uwielbia piec: ciasta, ciasteczka, desery. Jej pasje to jazda konno, fotografia i podróże. 

Na razie odwiedziła 21 krajów, ale nie zamierza na tym poprzestawać. Jej największym podróżniczym marzeniem jest wyjazd do Australii oraz Nowej Zelandii. Na swojej liście rzeczy do zrobienia ma też między innymi zanurkowanie z butlą, zobaczenie zorzy polarnej i spróbowanie najlepszego na świecie ulicznego jedzenia w Wietnamie. Lubi rekreacyjnie grać w squasha, oglądać siatkówkę i tenisa.

Kontakt z autorką: aleksandra.podgorska@agora.pl

Joanna Szumilas

Redaktorka serwisu Haps.pl, w redakcji od 2021 roku. Z wykształcenia jest polonistką. Pasjonatka słowa pisanego i kucharka - amatorka. Gotowanie to miłość, pisanie - pasja, a Haps łączy jedno i drugie. Robi najlepsze zupy i wyznaje zasadę, że "nie ma niedzieli bez rosołu". 

Jeśli chcesz porozmawiać o polskiej kuchni lub dowiedzieć się, dlaczego rosół soli się pod koniec gotowania, oto kontakt do autorki: joanna.szumilas@agora.pl.

Hapsa tworzy również redakcja wspierająca: Aleksandra Chłapińska, Anna Radke, Agata Gołąbek-Polus, Joanna Ratajczak, Julia Trochym, Zuzanna Gula, Izabela Nestioruk-Narojek oraz Aleksandra Szponar.

Adres redakcji:

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

Kontakt:
haps_redakcja@agora.pl

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.