Lizzo przetestowała jedzenie z wegańskiej restauracji z Warszawy. "Nie róbcie tak"

Lizzo przyjechała do Polski, gdzie 28 czerwca wystąpiła na Openerze. Artystka przyleciała do naszego kraju wcześniej, była widziana m.in. na wtorkowym koncercie Beyonce. Gwiazda swoją podróż relacjonuje na TikToku. W jednym z filmików pokazała test wegańskiego jedzenia, które zamówiła z warszawskiej restauracji. Wyglądała na bardzo zadowoloną, choć jedna rzecz jej się nie spodobała.

Więcej treści kulinarnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Lizzo zamówiła jedzenie z dowozem z warszawskiej restauracji Pink Vegan. Piosenkarka zdecydowała się na sałatkę, kimchi, fasolę edamame, chrupiące bułeczki bao, sushi oraz zupę miso. "Mam tu mnóstwo rzeczy, zjem wszystko!" - zapewniła na początku i zaczęła test.

Lizzo przetestowała wegańskie jedzenie w Warszawie. "Najlepsza zupa, jaką jadłam"

Na pierwszy ogień poszła sałatka m.in. z: roślinną fetą, gruszką, mango, ogórkiem oraz owocami granatu. Lizzo najpierw spróbowała wspomnianej fety i po jej minie widać było, że jest zaskoczona tak dobrym smakiem tego składnika. "Mówią, że w Warszawie jest dużo dobrego wegańskiego jedzenia" - skomentowała podczas jedzenia sałatki. 

Potem gwiazda przeszła do chrupiących bułeczek bao z czerwoną cebulą, ogórkiem, sałatą oraz szarpaną wegańską "wołowiną". Artystka stwierdziła, że taka wersja wegańskiego "mięsa" będzie bardziej przyjazna dla jej żołądka niż amerykańska. "Mmm... Mmmmmm!" - zachwycała się, przegryzając bao. Miała jednak jedno zastrzeżenie:

Do wszystkiego dodają granat. Proszę, nie róbcie tak.
Zobacz wideo Słyszysz dieta roślinna, myślisz nuda? To spróbuj przejść obojętnie obok tych nerkowników

Z sushi też wydawała się zadowolona, choć nie padło z jej ust wiele komentarzy. Następnie przeszła do zupy i to prawdopodobnie było danie, które smakowało jej najbardziej. Na początek sprawdziła, czy zupa miso nadal jest gorąca. Była, co już można zaliczyć na plus. Lizzo wymieszała składniki (każdy dostała w osobnym opakowaniu) i zabrała się za jedzenie. 

Jest taaaak dobra. To prawdopodobnie najlepsza zupa miso, jaką kiedykolwiek jadłam. Jest bardzo słona i smakuje bardzo dobrze

- zachwalała artystka. 

"Spróbuj pierogów!"

Pod filmikiem piosenkarki fani (przede wszystkim z Polski) zostawili mnóstwo komentarzy. Życzyli jej oczywiście smacznego, ale pojawiło się też sporo poleceń tego, co jeszcze powinna zjeść. "Spróbuj zjeść barszczyk zabielany, pierogi, bigos", "Spróbuj pierogów, proszę!", "Czy ona powiedziała Polska? Mój mąż Polak uwielbia kiełbasę".

Lizzo prawdopodobnie trudno będzie spróbować tego wszystkiego podczas pobytu w naszym kraju (zwłaszcza kiełbasy i tradycyjnego bigosu, biorąc pod uwagę, że jest weganką). Już 30 czerwca gwiazda wystąpi w Sztokholmie na festiwalu Lollapalooza, a dzień później da koncert w Danii na Roskilde Festival.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.