To kategorycznie usunęła ze swojej diety Julia Kamińska. Taka decyzja jej służy, a fani zachwycają się jej sylwetką

Julia Kamińska od wielu lat bryluje na salonach. Aktorka wzbudza zachwyt nie tylko portali plotkarskich, lecz także wśród swoich fanów. Jest to zasługa jej metamorfozy, która sprawiła, że jej figura wygląda nienagannie. Odpowiadając na liczne pytania o jej styl życia, podkreśla, że wyłączyła ze swojej diety liczne produkty.
Zobacz wideo To cię zachwyci! Pieczony bakłażan z jogurtem i świeżą sałatką

Julia Kamińska to znana aktorka, która swoje pierwsze kroki na większym ekranie stawiała jako Tosia w serialu "Ja wam pokażę!". Jednak większą rozpoznawalność zdobyła w popularnym serialu "BrzydUla". Wcieliła się tam w rolę Uli Cieplak, która na koniec produkcji przeszła zaskakującą metamorfozę. Sama aktorka również doświadczyła zmian, które nie przeszły niezauważone. Pomimo że nastąpiło to już kilka lat temu, do tej pory zadziwia fanów. Liczne komentarze i pytania zmusiły więc Julię Kamińską do tego, by nieco opowiedzieć, jak tego dokonała.

Dieta Julii Kamińskiej - tego zdecydowanie unika

Julia Kamińska oprócz pracy jako aktorka, piosenkarka i scenarzystka, kojarzyć się może z działaniami charytatywnymi. Angażuje się bowiem w akcje związane z ochroną zwierząt, a jej miłość do czworonogów mogła być bodźcem do zmiany trybu życia. Aktorka podkreśla, że od kilku lat stosuje dietę wegetariańską i małymi krokami zmierza do całkowitego zrezygnowania z produktów odzwierzęcych. W rozmowie z tygodnikiem "Świat i ludzie" podkreśliła, że nie stosuje żadnej diety odchudzającej, lecz świadomie kontroluje to co je.

Jestem wegetarianką, natomiast z zasady unikam wszelkich produktów odzwierzęcych. Chcę dbać o naszą planetę. A przemysł mięsny i mleczny charakteryzuje się dużym okrucieństwem. Dlatego odżywiam się głównie roślinnie. Nie mam z tym żadnych problemów. Ani w pracy, ani nigdzie indziej.
Dzięki diecie czuję się lepiej i mniej choruję. Uważam na to, co jem. Udaje mi się utrzymać wagę. Ćwiczę dlatego, że chcę czuć się silna, a nie dlatego, żeby być szczupła.

Dodatkowo aktorka zdradza, że jest aktywna fizycznie. Lubi sport, często biega, a to również składa się na jej formę i sylwetkę.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: