Wielki powrót jego królewskiej mości. Burger drwala znów w ofercie McDonald's. Nie takiej ceny się spodziewaliśmy

Ósmy listopada to dzień, na który czekało mnóstwo osób. Do menu "restauracji pod złotymi łukami" powrócił niekwestionowany król wszystkich kanapek - burger drwala. Ile kosztuje kultowy burger i dlaczego cena nas zszokowała?

Więcej ciekawostek znajdziesz na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Burger drwala to flagowa kanapka restauracji sieci McDonald's, która pojawia się w ofercie zimowej. Miłośnicy czekają na drwala już od sierpnia i tylko ocierają cieknącą ślinkę. W tym roku do oferty lunchowej burger drwala wszedł 8 listopada i już od rana pod lokalami ustawiały się kolejki. Co jest takiego fantastycznego w tej kanapce i ile kosztuje?

Zobacz wideo

Do oferty McDonald's powrócił burger drwala

Klasyczny burger drwala składa się z bułki z kawałkami prażonego bekonu i sera, porcji wołowiny, panierowanego sera, plastra chrupiącego boczku, cebulki oraz wyrazistego sosu i sałaty. Całość to raj dla podniebień wielu osób, które słysząc plotki o przewidywanej tegorocznej cenie uwielbianej kanapki, nie kryły lekkiego oburzenia. Spekulowano bowiem, że cena drwala ma podrożeć aż o 16 proc. w stosunku do ceny z ubiegłego roku.

Znamy cenę burgera drwala z McDonald's. Nie tego się spodziewaliśmy

Cena uwielbianej kanapki wszystkich zaskoczyła, ale wbrew temu, jakie były domysły - zaskoczyła pozytywnie. Za samego burgera drwala trzeba zapłacić 24,90 zł, natomiast za burgera w zestawie - 31,90 zł, czyli cena kultowej kanapki nie uległa zmianie. Oprócz kultowego drwala, w zimowej ofercie znajdziemy także zakręcone frytki i nowy, zimowy smak deseru McFlurry. 

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Restauracja McDonald's już 15 listopada wprowadzi do swojej oferty lunchowej inne wersje burgera drwala. Będziemy mogli spróbować burgera drwala z kurczakiem, podwójnego drwala, drwala na ostro, a także nowych wersji - burgera drwala z chrzanem oraz z żurawiną. Która wersja jest waszą ulubioną?

Więcej o: