Przetestowali kebab Filipa Chajzera. "Uważam, że to skandaliczne"

Filip Chajzer niedawno otworzył food truck z kebabem. Nazywa się Kreuzberg Kraft Kebap i, jak stwierdziła tiktokerka Aga Testuje, która miała okazję spróbować tego specjału, "jest to jeden z najdroższych kebabów w Polsce". Test przeprowadził również inny znany influencer, MrKryha. Jak ocenił kebab Filipa Chajzera?

Filip Chajzer otworzył swój streetfoodowy biznes 5 kwietnia. Food truck pod nazwą Kreuzberg Kraft Kebap stanął na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Burakowskiej. Jak podają Wirtualne Media, dziennikarz zapowiadał, że kebab, który będzie można u niego zjeść, ma być jak "rodem z berlińskiej dzielnicy Kreuzberg".

Można było się spodziewać, że influencerzy, którzy zajmują się testami jedzenia, pójdą sprawdzić, jak wygląda i smakuje to, co serwuje Chajzer. Pod budkę z kebabem zawitali między innymi MrKryha oraz Aga Testuje, która prowadzi na TikToku profil Wyższy Instytut Smaku.

Zobacz wideo

Ocenił kebab Filipa Chajzera. "Póki co nie robi wrażenia"

MrKryha zamówił dwa kebaby z wołowiną, żeby mieć porównanie. Wziął mały i duży. To, co docenił influencer, to jakość mięsa. "Z plusów na pewno mięso. Sama wołowina, płaty przekładane mielonym, wygląda to dobrze" - stwierdził. Pozytywnie ocenił też chrupiącą bułkę i grillowane warzywa.

Nie ze wszystkim było jednak tak kolorowo. Oburzyły go dwie kwestie, nie chodziło jednak o smak fast foodu.

Za skandaliczne uważam brak ważenia mięsa oraz to, jak są wydawane zamówienia

- powiedział. Nie spodobało mu się, że każdy kebab różnił się od siebie. "Nie ma mowy o żadnej powtarzalności. Byłem tam od godziny 14:00 do samego zamknięcia i dosłownie każdy kebab był inny" - przekonywał. W komentarzach pod filmikiem na TikToku napisał nawet, że miał okazję porozmawiać na ten temat z Filipem Chajzerem i przekazał mu wszystkie uwagi. "Przyznał mi rację" - zapewnia.

Sprawdziła, jak smakuje kebab Filipa Chajzera. "Ta mieszkanka urywa d"

Na kebab z foodtrucka Filipa Chajzera wybrała się też Aga Testuje. Już na samym początku wideo wspomina, że prezenter otworzył jeden z najdroższych kebabów w Polsce. "Za małą wegę opcję trzeba zapłacić 32 zł, a duża z mięsem to koszt już 44 zł" - mówi. Mała wersja mięsna kosztuje natomiast 35 zł.

Jako że odwiedziła budkę w tym samym czasie, co MrKryha, miała możliwość, by porównać swój i jego kebab. "Uwagę zwraca fakt, że dostał zdecydowanie więcej mięsa" - skomentowała. Dodała, że, podobnie jak MrKryha, powiedziała Chajzerowi, że nie do końca jej się to podoba. Dziennikarz przyjął spostrzeżenie i zapewnił, że ulegnie to zmianie. Influencerka postanowiła, że sama sprawdzi, czy rzeczywiście zmiany zostały wprowadzone. Po pewnym czasie wróciła na kebab Filipa Chajzera i stwierdziła, że proporcje warzyw do mięsa wyglądały zdecydowanie lepiej.

A jak oceniła sam smak? Aga Testuje nie przebierała w słowach. Ale pozytywnie! Jej zdaniem mieszanka sosu miętowego i mango "urywa d". Pochwaliła również wysoką jakość mięsa oraz bułkę. Ostateczna ocena, którą wystawiła kebabowi, to 8/10.

Czy uważasz, że kebab Filipa Chajzera powinien być tańszy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.