W Media Expert kupisz je za 400 zł. W Biedronce są tańsze o 240 zł, podobne w Tadar

Sprzęty kuchenne potrzebne są każdemu z nas. To dzięki nim możemy przyrządzać pyszne potrawy. Dla każdego z nas kluczowe jest to, aby takie rzeczy były dobrej jakości, a jedzenie do nich nie przywierało. Czasem jesteśmy w stanie wydać naprawdę dużo, aby tylko konkretny sprzęt nam się sprawdzał. Te garnki z pewnością będą twoimi ulubionymi i się na nich nie zawiedziesz.

Każda kuchnia wyposażona jest w różnego rodzaju sprzęty, które sprawdzają się na co dzień. Obowiązkowym elementem każdego takiego pomieszczenia są oczywiście garnki. To do nich przykuwamy dużą uwagę, ponieważ często ich używamy. Mają być one wykonane z porządnego materiału, który wytrzyma wiele użyć, a także nie mają do nich przywierać składniki. Poniżej przedstawiamy zestawienie garnków, które są warte uwagi.

Tefal to znana marka i chyba każdy o niej słyszał. Wyróżnia się sprzętami domowego użytku i chwalona jest na całym świecie. Media Expert w swojej ofercie ma oczywiście garnki tej firmy, które posiadają nieprzywierającą powłokę wewnątrz i na zewnątrz. Można ich bezpiecznie używać bez względu na rodzaj kuchenki. Sprawdzają się na kuchenkach gazowych, elektrycznych, ceramicznych czy indukcji. Dzięki odpinanej rączce oraz kompatybilnym rozmiarom naczynia można wkładać jedno w drugie, a przy tym oszczędzając nawet do 50% miejsca. Zestaw posiada 5 elementów, które sprawdzą się w każdej kuchni. Cena takiego zestawu to 399 zł.

Biedronka również może się pochwalić zestawem dobrze wyglądających garnków. Garnki zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej o szczególnej trwałości i bardzo wysokiej odporności na korozję. Zestaw ten przystosowany jest do każdego rodzaju kuchenek. Pokrywki dołączone do zestawu wykonane są ze szkła hartowanego, a dodatkowo wyposażono je w system odparowywania, który zapewnia redukcję nadmiaru pary wodnej w garnku. Zestaw liczy 6 garnków i 4 pokrywki w cenie 159 zł.

Garnki LidlGarnki Lidl Screenshot Lidl

Tadar to firma, która bez dwóch zdań również może pochwalić się świetnym sprzętem kuchennym. W cenie 194,99 zł otrzymujemy zestaw 5 garnków i 5 pokrywek. Do zrobienia garnków użyto stali nierdzewnej, która sprawdzi się na różnych kuchenkach. Garnki wyposażone są również w trwałą powłokę nieprzywierającą do naczyń, która wytrzyma wiele cykli ścierania. Dodatkowo posiadają nitowane uchwyty, które pomagają bezpiecznie je przenosić, ponieważ wolno się nagrzewają.

Garnki TadarGarnki Tadar Screenshot Tadar

Zestawienie tych garnków z pewnością pomoże ci w wyborze tych najodpowiedniejszy. Każdemu na pewno taki zestaw przypadnie do gustu, a do tego będzie bardzo przydatny podczas gotowania. Przed zakupem zapoznaj się ze wszelkimi parametrami, a także opisami, które dołączone są do ofert.

Pamiętaj również, aby odpowiednio dbać o tego rodzaju naczynia. Jeśli zastosujesz dobrze dobrane czyszczenie, będą one mogły służyć ci latami. Przechowuj je również w odpowiednich miejscach my nie narażać ich na zarysowania.

Ważne jest dla ciebie posiadanie porządnych naczyń?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.