Gotujesz w te upały? Ten sprzęt ochłodzi twoją kuchnię, a gotowanie stanie się przyjemniejsze

Gotować trzeba niezależnie od pory roku i nawet letnie upały nie sprawią, że przestaniemy to robić. Jednak nie ma nic przyjemnego w staniu gorącym pomieszczeniu, gdy pot spływa nam po plecach. Na ratunek przychodzi wtedy ten sprzęt, który w te upały jest nieoceniony.

Wentylatory to znakomity sprzęt, który przydaje się zwłaszcza latem, kiedy za oknem panuje nieznośny upał. Przydają się w wielu miejscach w domu, ale szczególnie w kuchni podczas gotowania potraw, kiedy gorące powietrze staje się jeszcze bardziej uciążliwe. Dzięki wentylatorom możemy cieszyć się przyjemnym chłodzeniem i komfortem, nawet gdy temperatura na zewnątrz przekracza nasze granice wytrzymałości.

Jeśli zastanawiałeś się nad zakupem tego sprzętu, to teraz można go dostać w prawie każdym sklepie. Nie tylko w sklepach elektronicznych można je dorwać, ale także w sklepie, jakim jest Lidl. To właśnie tam za 149 zł można zakupić wentylator kolumnowy, który nie zabierze za dużo miejsca, ale w pełni spełni swoją funkcję. Wentylator ten posiada 3 regulowane prędkości wiania, które można dostosować do własnych preferencji. Dodatkowo ma on panel sterowania z wyświetlaczem, co ułatwia jego użycie. Dużym plusem tego sprzętu jest regulowany godzinowo timer z regulacją do 12 godzin i automatycznym wyłączaniem.

Wentylator LidlWentylator Lidl Screenshot Lidl

Kolejnym sprzętem wartym uwagi jest ten znajdujący się w Media Expert. On również posiada 3 tryby nawiewu: normalny - w którym jest możliwa regulacja prędkości, naturalny - polegający na wymuszonej, łagodnej zmianie prędkości nawiewu oraz nocny - podczas którego urządzenie pracuje na zmniejszonych obrotach. Ma on także timer 15-godzinny, który można zaprogramować tak, by wentylator sam wyłączył się po określonym czasie. Dodatkowym atutem tego wentylatora jest to, że posiada 4 poziomy prędkości, które możemy ustawić według własnych preferencji.

Wentylator Media ExpertWentylator Media Expert Screenshot Media Expert

Wentylator Vesta, który można kupić za 119 zł w RTV Euro AGD, również jest świetnym i sprawdzonym sprzętem. Tak jak jego poprzednicy sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i będzie cieszył zimnym powietrzem w największe upały. Posiada 3 poziomy prędkości, które można w pełni dopasować do własnych potrzeb. Można w nim również ustawić timer, aby po upływie określonej liczby minut automatycznie się wyłączył. Co ważne, urządzenie można zaprogramować maksymalnie na 2 godziny. 

Wentylator RTV Euro AGDWentylator RTV Euro AGD Screenshot RTV Euro AGD

Wentylatory są kluczowe latem, szczególnie w kuchni, gdzie podczas gotowania robi się naprawdę gorąco. Dzięki nim możemy cieszyć się przyjemnym chłodem, nawet gdy piekarnik i palniki pracują pełną parą. To urządzenie potrafi znacznie poprawić komfort pracy w kuchni, sprawiając, że gotowanie staje się przyjemniejsze i mniej męczące.

W sklepach dostępnych jest wiele modeli wentylatorów, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Niezależnie od tego, czy wybierzesz mały wentylator stołowy, czy większy model podłogowy, na pewno docenisz różnicę, jaką przyniesie on w upalne dni.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.