KAWA I PĄCZKI!

Marka Fyrklövern zaprasza na prawdziwą ucztę przy kawie i pączkach serwując pyszności na przepięknej i luksusowej porcelanie ze swojego asortymentu.

Filiżanki do kawy i herbaty z serwisu DIAMOND zdobią dekory z 18-karatowego złota! Zaprojektowane na wzór diamentów idealnie pasują zarówno na wyjątkowe przyjęcia jak i kameralne spotkania podczas, których pragniemy poczuć odrobinę luksusu i napić się pysznej kawy!


Filiżanki serwisu MOMENTS zostały zaprojektowane przez znaną hollywoodzką gwiazdę pochodzenia szwedzkiego! Wyczucie stylu Marii Montazami można zauważyć w oryginalnych aranżacjach i dekoracjach stołu, w których porcelana prezentuje się niezwykle uroczo. Połączenie szarości, bieli i pastelowego różu, nadaje filiżankom nieco romantycznego charakteru! To doskonała propozycja na spotkanie z koleżankami. Przy takim serwisie na pewno będą czuć się wyjątkowo! Ręcznie zdobiony brzeg z prawdziwej platyny oraz delikatny wzór pereł stanowią przepiękne wykończenie serwisu.


Serwis kawowy POLSKA 100 dekorowany 18-karatowym złotem i prawdziwą platyną, z subtelnym wzorem wstęgi stanowi doskonałe tło dla przepysznych słodkości na stole! Cała zastawa wraz z filiżankami została stworzona na pamiątkę 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Kubeczki do kawy i herbaty z linii MAGIC GARDEN i MAGIC GARDEN WHITE od Fyrklövern to doskonały wybór dla tych, którzy lubią eksperymentować i tworzyć nowe aranżacje na stole! Zastawa autorstwa znanego, norweskiego florysty Finna Schjølla i projektantki Anny Handell zachęca do łączenia wzorów i kolorów! Dzięki niej możemy stać się prawdziwymi ekspertami aranżacji stołu.

Dekor o lekko falistym kształcie z ręcznie nanoszonymi platynowymi zdobieniami stanowi luksusowy akcent ozdobny porcelany CELEBRATION. Kubeczki do kawy i herbaty z kolekcji zachwycają subtelnością i elegancką. Wybór doskonały na spotkanie przy kawie.


Delikatna forma i romantyczny wzór z 18-karatowego złota zdobi serwis VICTORIA nadając mu niezwykle oryginalnego charakteru. Elementy deserowe i kubeczki do kawy i herbaty z linii VICTORIA zostały zaprojektowana z okazji ślubu szwedzkiej księżniczki. Zaproszenie na kawę w oprawie tak eleganckiej porcelany to prawdziwy zaszczyt!

Więcej na temat kolekcji oraz informacji dotyczących zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl www.pieknyserwis.pl Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim.