Wiosenne orzeźwienie!

Wiosna w sercu i na talerzu - to motto, które przyświeca nam od kilku dni! Wśród propozycji serwisów porcelanowych marki Fyrklövern zdobionych motywem kwiatów, barwnych ptaków i różnorodnej roślinności możemy odnaleźć mnóstwo inspiracji na nadchodzący sezon!

MAGIC GARDEN to porcelana przygotowana przez artystów, dla których inspiracją były przepiękne kolory magicznych ogrodów. Stanowi przepiękne połączenie barwnych kwiatowych motywów – idealnych na wiosenne spotkania. Druga odsłona serwisu MAGIC GARDEN WHITE zachwyca subtelnym wzorem biało-srebrnych kwiatów – doskonale prezentuje się wśród barwnych dodatków i pysznych kolorowych przekąsek.

Zaproś przyrodę do swojego domu! NORDIC BIRDS, to porcelana, która doskonale sprawdzi się w wiosennych aranżacjach. Naczynia przedstawiają 12 gatunków ptaków zamieszkujących Polskę i Europę! Prawdziwa gratka dla miłośników przyrody.

Piwonie, maki i niezapominajki to kwiaty, które znajdziecie w projekcie SENTIMENT. Delikatna i ponadczasowa porcelana jest zbiorem wspomnień projektanta serwisu! Idealna na wiosenne dekoracje stołowe!

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl www.pieknyserwis.pl Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.