McDonald's przedstawia prawdziwie wieczorową kolekcję!

19 września McDonald's na całym świecie świętował McDelivery Night In. Z tej okazji sieć stworzyła wieczorową kolekcję ubrań i akcesoriów, które. z pewnością umilą jesienne wieczory spędzane w domu, w gronie najbliższych. Tego dnia zamówienia za minimum 30 złotych (wartość zamówienia bez dostawy) składane od godz. 17.00 były premiowane wyjątkowym prezentem - parą oryginalnych skarpet (do wyczerpania zapasów). Pozostałe części kolekcji nadal można wygrać w specjalnym konkursie.

Joggersy McDelivery Night InJoggersy McDelivery Night In fot. materiał prasowy

Pierwsza w historii limitowana kolekcja McDelivery Night In to wygodne ubrania i akcesoria. Pluszowe skarpety, komfortowe joggersy, ciepłe kapcie i otulający kocyk stanowią idealny zestaw na jesienne i zimowe wieczory. Wygoda ponad wszystko, a usługa McDelivery dodatkowo umili ten czas i pozwoli cieszyć się ulubionymi pozycjami z menu McDonald’s, w towarzystwie najbliższych.

Podczas McDelivery Night In restauracje McDonald’s w 12 miastach (Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Łódź, Katowice, Lublin, Toruń, Bydgoszcz) w Polsce objęte usługą McDelivery obdarowały swoich gości wyjątkowymi upominkami z limitowanej kolekcji. Unikatową parę skarpetek można było zdobyć 19 września od godziny 17.00 składając zamówienia przez partnerów McDonald’s (Uber Eats, Pyszne.pl, Głodny, Wolt) za minimum 30 PLN (cena bez kosztów dowozu). Liczba gadżetów jest ograniczona, do wyczerpania zapasów.

Słuchawki McDelivery Night InSłuchawki McDelivery Night In fot. materiał prasowy

W ramach celebracji McDelivery Night In McDonald’s przygotował również specjalny konkurs, w którym nadal można wygrać set gadżetów z limitowanej kolekcji. Do wygrania są joggersy, kapcie, kocyk, słuchawki, oversizowy sweter i bluza z kapturem. Aby je zdobyć wystarczy zamówić McDelivery, zrobić zdjęcie pokazujące jak komfortowo czujesz się, kiedy otrzymałeś dostawę z McDonald’s i opublikować je na swoim profilu Instagram, dodając hashtag #McDelivery i oznaczając profil @mamsmakanamaka. Konkurs trwa do 22 września br. Należy pamiętać, aby ustawić status swojego profilu na publiczny i zadbać o to, aby na zdjęciu było widoczne logo McDelivery widniejące na torbie. Setem gadżetów zostanie nagrodzonych 50 osób. Regulamin konkursowy można znaleźć na stronie https://mcdonalds.pl/mcdelivery/.

kocyk McDelivery Night Inkocyk McDelivery Night In fot.materiał prasowy

Sweter McDelivery Night InSweter McDelivery Night In fot. materiał prasowy

Kapcie McDelivery Night InKapcie McDelivery Night In fot.materiał prasowy

Bluza z kapturem McDelivery Night InBluza z kapturem McDelivery Night In fot.materiał prasowy