HALLOWEENOWE PROMOCJE DAFI

Halloween popularne w Stanach Zjednoczonych od lat, w Polsce zaczęło być rozpoznawalne w latach 90. Jest to przede wszystkim dzień, w którym możemy spotkać się w gronie znajomych, aby wspólnie spędzić czas, często w przebraniach i z niecodziennym makijażem. Jak wiadomo każda okazja jest dobra na spotkanie, ale także na promocję. W tym roku z okazji Halloween marka Dafi przygotowała obniżkę cen 3 dzbanków w kolorze grafitowym: Astra, Omega i Crystal.

DZBANEK FILTRUJĄCY DAFI ASTRA UNIMAX LED

Dzbanek filtrujący Dafi Astra Unimax Led nowoczesne i funkcjonalne urządzenie do filtracji wody kranowej. Jego opływowy kształt i ciekawy wygląd idealnie wpasowuje się w wystrój każdej kuchni. Do dzbanka przeznaczone są filtry Dafi Unimax. Jeden z nich może przefiltrować do 200 l wody w ciągu 30 dni. Dzbanek jest wolny od szkodliwego bisfenolu A i bezpieczny dla użytkownika, co potwierdzają liczne badanie i uzyskane certyfikaty. W związku ze zbliżającym się Halloween, cena dzbanka filtrującego Astra Unimax Led w kolorze grafitowym zostanie obniżona. 

DZBANEK FILTRUJĄCY DAFI CRYSTAL

Szklany dzbanek filtrujący Dafi Crystal to praktyczne urządzenie, które łączy zalety filtracji oraz eleganckiego serwowania wody. Dzięki korzystnym gabarytom i ciekawej konstrukcji, dzbanek może pełnić funkcję stylowej karafki. Do dzbanka przeznaczone są filtry Dafi Classic. Jeden z nich może przefiltrować do 150 l wody w ciągu 30 dni. Dzbanek filtrujący Dafi Crystal wykonany jest ze szkła borokrzemowego, które charakteryzuje się lekkością, a jednocześnie wytrzymałością. Z okazji Halloween, cena dzbanka filtrującego Dafi Crystal w kolorze grafitowym jest obniżona. 

W tym czasie w promocji pojawią się również dzbanek Crystal.

Promocja trwa do 31.10.2019 r. i dostępna jest na stronie www.sklep.dafi.pl.