Zielona herbata Think&Focus - nowy sposób na koncentrację

Po intensywnych przygotowaniach świątecznych i zakupowej gorączce przyszedł czas na chwilę błogiego wytchnienia. Ciepły kocyk, ulubiony serial i pudełko świątecznych ciasteczek. Taka kombinacja może porządnie rozleniwić. Jak znaleźć w sobie moc, by wrócić do codziennej pracy czy nauki po takim długim wypoczynku? Może filiżanka zielonej herbaty Think&Focus od marki Big-Active?

Zielona herbata THINK&FOCUS jest szczególnie polecana osobom, które odczuwają obniżenie zdolności koncentracji. Niezależnie czy czeka na nas egzamin, sesja czy nowy projekt, warto zacząć przygotowania od zaparzenia aromatycznej herbaty Think&Focus z całym dobrodziejstwem jej naturalnych składników.

Zawarty w herbacie miłorząb japoński wpływa korzystnie na prawidłowe krążenie. Wspomaga również funkcje poznawcze, pamięć i koncentrację. Orzeszki kola wspomagają pobudzenie organizmu, wzmacniają siły witalne i przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia psychicznego.

Efekt? Chwile przyjemności pełne aromatu zielonej herbaty oraz całkowite skupienie i mobilizacja, by w tym intensywnym czasie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.

W linii herbat Big-Active znajdziecie również herbatę pobudzającą Energy Guarana z Yerba Mate oraz Relax Melisa z Lawendą – niezwykłą kompozycję liści zielonej herbaty z melisą i kwiatami lawendy.