Pudełka smaku

Zdrowe odżywianie to już nie tylko moda, a coraz częściej świadomy wybór. Polacy chętniej, niż dotychczas sięgają po produkty najlepszej jakości, zwracają uwagę na etykiety, sezonowość warzyw i owoców, otwierają się na nowinki oraz eksperymentują ze smakami. Nie zawsze mają jednak czas, aby codziennie przygotowywać odpowiednio zbilansowane posiłki. My mamy!

Miłość do dobrego, zdrowego jedzenia od zawsze była wpisana w DNA rodziny Kuroniów. Tradycyjne receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie, urozmaicane nowoczesnymi trendami i smakami zaczerpniętymi z innych kultur, stały się punktem wyjścia do powstania Kuroniowie Diety – wyjątkowego cateringu pudełkowego stworzonego przez Gaję i Jakuba Kuroń. – Nasza firma powstała z prawdziwej pasji kulinarnej, która od lat towarzyszy całej naszej rodzinie. Tworząc posiłki czerpiemy z bogatego doświadczenia, które razem z bratem zdobywaliśmy przez całe życie gotując, prowadząc setki warsztatów kulinarnych i eksperymentując ze smakami w naszych własnych kuchniach – tłumaczy Gaja Kuroń.

Zestaw na piątkę!

Posiłki przygotowywane przez Kuroniowie Diety każdego dnia to propozycja nie tylko dla osób planujących dietę odchudzającą. Dania te z powodzeniem sprawdzą się także jako alternatywa dla codziennego jedzenia w biegu lub nieregularnego odżywiania się. Zamawiając catering pudełkowy klienci otrzymują pięć pełnowartościowych posiłków, dzięki którym nie tylko jedzą zdrowo i smacznie, ale oszczędzają także mnóstwo czasu. Zestawy dostarczane są wcześnie rano na wybrany adres do domu lub biura i zawsze są najlepszej jakości! Czuwa nad nią Jakub Kuroń, który kulinarną pasję rozwijał już od najmłodszych lat, a pierwsze szlify zbierał u swojego ojca Macieja Kuronia. – Gotujemy wyłącznie ze sprawdzonych produktów od naszych zaufanych dostawców. Układając menu chętnie stawiamy na sezonowość, aby w pełni korzystać z bogactwa smaku i wartości odżywczych poszczególnych składników – tłumaczy Jakub Kuroń.

Pyszne możliwości

W ofercie Kuroniowie Diety każdy znajdzie propozycję dla siebie. Do wyboru są m.in. dieta standardowa, wegetariańska, wegańska, bez laktozy i glutenu oraz biurowa. Wszystkie w czterech wersjach kalorycznych: 1200, 1500, 2000, 2500 kcal.

Zapraszamy do przetestowania Kuroniowie Diety i życzmy smacznego! 

Kuroniowe dietyKuroniowe diety fot. materiały prasowe