Syrop o smaku pomarańczowym marki Herbapol od teraz dostępny w większej butelce

Odpowiadając na potrzeby konsumentów marka Herbapol rozszerza swoje portfolio syropów owocowych o syrop o smaku pomarańczowym dostępny teraz w większej butelce (680 ml).

Syrop o smaku pomarańczowym marki Herbapol to szybki i prosty sposób na intensywnie owocowy, orzeźwiający napój. Wspaniale smakuje zarówno z wodą mineralną gazowaną, jak i niegazowaną. W upalne dni, z dodatkiem kostek lodu i plasterka owocu, świetnie orzeźwia i gasi pragnienie. Syrop to produkt pasteryzowany, który nie zawiera konserwantów. Dzięki zawartości witaminy C stanowi doskonały wybór dla całej rodziny na każdą porę roku.

Gęsta i mocno owocowa konsystencja syropu sprawia, że jest on wyjątkowo wydajny. Nowa, ekonomiczna butelka pozwoli zaś cieszyć się jego smakiem jeszcze dłużej. Duży, familijny wariant to bowiem aż 680 ml syropu, z którego możemy przygotować około 6,5 litra napoju.

Syrop o smaku pomarańczowym to jeden z wariantów syropów owocowych w ofercie firmy „Herbapol-Lublin”, która jest rynkowym liderem tej kategorii. Pozostałe smaki dostępne w większym wariancie to Malina, Malina z żurawiną, Malina z Kwiatem Lipy oraz Malina z jeżyną.