Wielkanocne inspiracje z Fyrklövern. Tradycja w nowej odsłonie

W Wielkanoc dzielimy się z bliskimi tym, co w naszej kulturze najlepsze - bliskością, wspaniałą świąteczną atmosferą oraz umiłowaniem eleganckiej prostoty. W tym roku zaskoczmy gości aranżacją, która zachwyca prostotą formy zaczerpniętą z natury i zgodną z aktualnymi trendami w aranżacji wnętrz. Decydując się na serwis z najnowszej linii WAVE od Fyrklövern mamy pewność, że nie tylko stworzymy unikalne nakrycie stołu ale jednocześnie dbamy o naturą dzięki zrównoważonemu procesowi produkcji tej wyjątkowej zastawy.

Planując świąteczną aranżację często zastanawiamy się, czy można połączyć tradycję z nowoczesnym designem. Oczywiście, że tak. Właśnie taka jest zastawa WAVE od Fyrklövern. Ten niesamowity , wyprodukowany w Portugalii kamionkowy serwis, idealnie równoważy minimalistyczną formę z ekskluzywnym stylem dzięki czemu stół wygląda luksusowo przy zachowaniu prostoty. Dzięki ręcznemu szkliwieniu każdy element serwisu jest inny i niepowtarzalny. Razem tworzą jednak harmonijną całość przywołującą z pamięci obraz Wielkanocy z czasów naszego dzieciństwa. Kamionka od Fyrklövern jest unikalna i bardzo trwała, i może być przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Specjaliści Fyrklövern radzą: Najpiękniejszą wielkanocną aranżacja stołu stworzymy łącząc elementy serwisu z piórami, gałązkami wierzby i brzozy oraz pisankami pomalowanymi w kolorze podobnym do odcienia glazury. W miskach z dzióbkiem podajemy sałatkę jajeczną, a na dużym naczyniu kolorowe pisanki.

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl oraz www.pieknyserwis.pl

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.