Smaruj, gotuj i smaż - z Delmą Maślany smak 80% tłuszczu!

Marka Delma obecna jest w polskich domach od ponad 20 lat. Polacy cenią ją za wysoką jakość oraz wyjątkowy smak produktów. Wariant Delma Maślany smak od teraz dostępny jest w jeszcze lepszej, udoskonalonej wersji. Sprawdzi się on znakomicie nie tylko do smarowania, ale także do gotowania i smażenia potraw. Ulepszona receptura to także bardziej maślany smak. Z Delmą Maślany smak 80% tłuszczu przygotowanie codziennych posiłków dla całej rodziny będzie o wiele prostsze i. smaczniejsze!

Uniwersalność zastosowania

Idealna do smarowania, gotowania i smażenia — oto nowa receptura ulepszonej Delmy Maślany smak. Dzięki zawartości 80% tłuszczu produkt pomoże nam w przygotowaniu pysznych, codziennych posiłków dla całej rodziny. Delmę Maślany smak można używać jak masła. Śniadania, obiady, kolacje, a nawet przekąski — z Delmą Maślany smak mamy pewność, że wszystkie przyrządzane przez nas dania udadzą się znakomicie!

Pyszny maślany smak

Delmę Maślany smak, dzięki nowej formule i wyższej zawartości tłuszczu, charakteryzuje także pyszny, maślany smak. Powstała na bazie wysokiej jakości olejów roślinnych Delma idealnie podkreśli smak dań przygotowywanych w domowej kuchni.

Wygodne opakowanie

Delma Maślany smak 80% tłuszczu dostępna jest w dwóch formatach opakowania — kubku 500 g i w zupełnie nowym formacie kostki 250 g. Opakowanie kostki bezpośrednio nawiązuje do maślanego smaku produktu. Co jednak bardzo istotne, Delma Maślany smak w formie kostki pozostaje gotowa do użycia od razu po wyjęciu z lodówki. Delmę Maślany smak w kubku i w kostce charakteryzują te same właściwości (zawartość 80% tłuszczu, maślany smak i uniwersalność) oraz wszechstronne zastosowanie – dlatego warto mieć je w swojej kuchni.

Delma Maślany smak nie zawiera także częściowo uwodornionych (utwardzonych) olejów roślinnych, będących źródłem szkodliwych izomerów trans.