Syropy do mleka - nowość od marki Herbapol

Do oferty syropów marki Herbapol dołączają innowacyjne produkty - syropy do mleka w dwóch smakach: kakao oraz truskawki. Te wzbogacone w witaminy i składniki mineralne oraz proste w użyciu nowości są dostępne w sprzedaży od września. To doskonały dodatek do mleka, ale również innych produktów nabiałowych.

Herbapol, lider w segmencie syropów wprowadził właśnie na rynek nowości produktowe - bogate w smak syropy do mleka, które zawierają witaminy i minerały wspierające rozwój dzieci i młodzieży. Jod przyczynia się do prawidłowego wzrostu dzieci, cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych, wit. D pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu, wit. B6 wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, a wit. C - układu odpornościowego.

Produkty świetnie sprawdzają się zarówno z mlekiem, kefirem, maślanką, jogurtem naturalnym czy serkiem wiejskim, jak i napojami roślinnymi. To doskonały dodatek do codziennych posiłków, w innowacyjny sposób suplementuje dietę dzieci powyżej 3. roku życia.

Syropy dostępne są w butelkach szklanych o pojemności 420 ml. Cena rekomendowana za jedną butelkę syropu to 5,99 zł.