100 lat HARIBO - trwa wielka jubileuszowa loteria!

Kup dowolny produkt HARIBO i graj o atrakcyjne nagrody. Marka HARIBO obchodzi w tym roku 100-lecie istnienia. Z okazji urodzin HARIBO organizuje wyjątkową loterię i zaprasza wszystkich fanów żelek do wspólnego świętowania!

Urodzinowa loteria HARIBO

Od dnia 10 sierpnia trwa loteria HARIBO „Wygrywaj z radością”, w której do wygrania są fantastyczne nagrody:

  • 20 x iPhone 11 64GB
  • 200 x słuchawki JBL Tune
  • 500 x nagroda pieniężna o wartości 100 zł
  • 500 x zestaw słodyczy HARIBO
  • oraz nagroda główna – samochód osobowy Volkswagen Polo! W puli znalazło się 1221 nagród o łącznej wartości blisko 240 tysięcy złotych.

Aby wziąć udział w loterii, należy zakupić w czasie trwania promocji dowolny produkt HARIBO, zachować paragon i zarejestrować udział na stronie loterii: www.loteriaharibo.pl.

Loteria trwa do 11.10.2020 roku i biorą w niej udział wszystkie produkty HARIBO.

HARIBO Starmix – wybierz swój ulubiony smak radości!

Nowość HARIBO Starmix to unikalna kompozycja 6 rodzajów żelek w jednym opakowaniu! To idealne połączenie najbardziej lubianych żelek w taki sposób, że jedna paczka zaspokaja różne gusta i daje możliwość wyboru spośród wielu wariantów. Starmix to doskonały sposób na dzielenie się radością z bliskimi – każdy znajdzie coś dla siebie w tej wyjątkowej kompozycji różnorodnych smaków i kształtów żelek.

HARIBO StarmixHARIBO Starmix fot. materiały reklamowe

Złote Misie – klasyka żelek Złote Misie to najbardziej rozpoznawalny produkt HARIBO. Te różnokolorowe żelki w 6 smakach z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Złote Misie HARIBO od lat postrzegane są jako synonim żelek. Uwielbiają je zarówno dzieci, jak i dorośli!

HARIBO Złote MisieHARIBO Złote Misie fot. materiały reklamowe

Produkty HARIBO to idealny sposób na drobną przekąskę i małą przyjemność w ciągu dnia. Bo HARIBO to smak radości dla dzieci i dorosłych!

Sugerowane ceny detaliczne:

HARIBO Starmix 175 g – około 5 zł. HARIBO Złote Misie 100 g – 2,99 zł; 200 g – 4,99 zł

*Ceny półkowe są wyłączną decyzją sieci handlowych.