W niedzielę Światowy Dzień Pizzy Pepperoni - Pizza Hut ulubioną pizzę Polaków serwuje wyjątkowo atrakcyjnie

Sos, mozzarella i koniecznie odpowiednia ilość wyjątkowej pepperoni! Już w niedzielę, 20 września Światowy Dzień Pizzy Pepperoni. W Pizza Hut, która rocznie sprzedaje miliony Pepperoni najlepiej wiedzą jak ją przygotować i świętować. Nawet duży apetyt będzie można zaspokoić nie wydając wiele.

Nie od dziś w Pizza Hut Pepperoni to najpopularniejsza pozycja w menu. Rocznie sieć restauracji w Polsce sprzedaje 2,5 mln pizzy Pepperoni. Receptura jest unikalna. Oprócz sosu pomidorowego, pysznego ciągnącego się sera to specjalnie dobrana do rozmiaru pizzy ilość pepperoni - odpowiednio 9-18-27 plasterków. W Pizza Hut mają także wyłączność na dodawaną do pepperoni mieszankę przypraw, dzięki czemu jest ona kultowa i niepowtarzalna. 

Równie wyjątkowo będzie w Pizza Hut obchodzony 20 września Światowy Dzień Pizzy Pepperoni. Tylko w niedzielę restauracje będą wypiekać Pepperoni oraz uwielbianą przez miłośników pikantnych smaków Hot Pepperoni w specjalnej cenie - każda pizza za 19,99 zł. Promocja dotyczy pizzy na cieście Pan i San Francisco. Świętować będzie można zarówno na miejscu, ale także zabrać pizzę wynos (promocja nie obowiązuje w dostawie). 

Goście, którzy na co dzień  przychodzą do naszych restauracji, by zamówić Pepperoni stanowią całkiem spore grono wśród wszystkich wielbicieli pizzy - mówi Maja Wagner, marketing specialist w Pizza Hut. - Mamy nadzieję, że promocja w Dniu Pepperoni sprawi, że ten dzień będzie dla nich wyjątkowo smaczny i udany. Niezależnie od tego czy ktoś lubi mniej lub bardziej ostre smaki. Pepperoni to kwintesencja dobrej pizzy. Nie można jej nie kochać i przejść obojętnie - zachęca Wagner do odwiedzenia restauracji i świętowania.  

Akcja, którą przygotował dział marketingu Pizza Hut będzie wspierana na www.pizzahut.pl, Facebooku, Instagramie oraz mailingiem. Za  wsparcie PR odpowiada 180heartbeats + JUNG v MATT.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.