Nadaj smak, kolor i charakter daniom z pomocą Przypraw grubo mielonych Knorr

Marka Knorr wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy szukają nowości i ciekawych rozwiązań na sklepowych półkach. Najnowsza linia produktów Knorr - Przypraw grubo mielonych - to znakomite połączenie wysokiej jakości składników w atrakcyjnej formie dużych, grubo mielonych kawałków aromatycznych ziół i przypraw.

Przyprawy grubo mielone – dlaczego warto?

Przyprawy grubo mielone Knorr to unikalne kompozycje smaków, cechujące się uniwersalnym zastosowaniem – możemy ich używać zarówno do mięs, jak i do warzyw, sałatek czy owoców morza i makaronów. Ponadto duże oraz kolorowe kawałki przypraw i ziół nie tylko wzmacniają smak i aromat, ale również doskonale dekorują danie.

Nowoczesne mieszanki przypraw grubo mielonych Knorr odnajdziemy w aż pięciu wariantach smakowych: czosnkowym, orientalnym, pikantnym, włoskim i z wędzoną papryką.

Prosty skład

Przyprawy grubo mielone Knorr cechują się w 100% naturalnymi składami, bez konserwantów i dodatku glutaminianu sodu. Produkty charakteryzują się obniżoną zawartością soli. Przyprawy grubo mielone Knorr są także odpowiednie dla wegan.

Praktyczne opakowanie

Nowe produkty Knorr wyróżniają się nie tylko znakomitymi kompozycjami smaków, grubo mielonymi kawałkami ziół i przypraw, ale i atrakcyjnym opakowaniem. Przyprawy znajdują się w saszetkach ze specjalnym przeźroczystym okienkiem. Dzięki umieszczeniu go na opakowaniu mamy możliwość dokładnego przyjrzenia się dużym kawałkom przypraw.

O PRODUKTACH

· Przyprawa Czosnkowa grubo mielona

Uniwersalna, w 100% naturalna kompozycja złożona między innymi z czosnku, czosnku niedźwiedziego oraz majeranku, pasuje do potraw mięsnych i warzywnych.

· Przyprawa Orientalna grubo mielona

Przyprawa Orientalna grubo mielona Knorr nada wyrazistości daniom z drobiem i owocami morza. Kompozycja dużych kawałków kokosa, mango i natki kolendry idealnie podkreśli azjatycki charakter posiłku.

· Przyprawa Pikantna grubo mielona

Przyprawa Pikantna grubo mielona Knorr wyśmienicie pasuje do rozmaitych rodzajów mięs, nadając im wyrazistości i koloru. Kompozycja w 100% naturalnych składników, między innymi czerwonej papryki, pieprzu i chili, to gwarancja wybornego smaku przygotowywanych potraw.

· Przyprawa Włoska grubo mielona

Przyprawa Włoska grubo mielona Knorr sprawi, że potrawy nabiorą prawdziwie włoskiego charakteru! To połączenie między innymi pomidorów, czerwonej papryki, rozmarynu, bazylii, tymianku i oregano pasuje do dań z drobiu i makaronu.

· Przyprawa z Papryką wędzoną

Specjalnie wyselekcjonowane, w 100% naturalne, duże kawałki Przyprawy z wędzoną papryką grubo mieloną Knorr dodadzą wyrazistości i podkreślą smak rozmaitych dań mięsnych oraz warzywnych. Kompozycja składa się między innymi z aromatycznej wędzonej i czerwonej papryki, natki pietruszki oraz ziela angielskiego.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.