"Pyszna frajda!", czyli Oranżada Hellena Pouch ze słomką w wersji niegazowanej!

Najmłodsi konsumenci pokochają Oranżadę jeszcze bardziej. Na rynku pojawiła się Oranżada Hellena Pouch ze słomką w kultowej dla tej kategorii, a jednocześnie uwielbianej przez dzieci poręcznej torebce.

Oranżada Hellena wraca do korzeni własnej kategorii. Zainspirowana tradycją, oferuje swój sztandarowy napój w nowoczesnej odsłonie. Marka postawiła na kultową formę opakowania, jaką w latach 70. – 80. była foliowa torebka ze słomką oraz niegazowaną wersję produktu.

Oranżada Hellena Pouch to niegazowany, landrynkowy napój, niezawierający konserwantów i sztucznych barwników. Oryginalny smak Oranżady zamknięto w opakowaniu uwielbianym przez dzieci. Produkt zasmakuje najmłodszym fanom marki oraz wszystkim tym, którym marzy się powrót do dzieciństwa lub sentymentalna podróż w czasie. Słowem – „Pyszna frajda!” dla każdego!

Oranżada Hellena ze słomką trafiła już do sprzedaży. Jest dostępna w wygodnej, poręcznej impulsowej torebce o pojemności 180 ml. Napój otrzymał kolorowe, wyraziste opakowanie z designem spójnym dla wszystkich produktów marki, młodzieńczego charakteru nadają mu zastosowane elementy graficzne i swobodne komunikaty.