Linia BIO marki Herbapol - produkty pełne naturalnych składników bez zbędnych dodatków

Lektura długich etykiet podczas pobytu w sklepie? Kto z nas tego nie przeżył! Jako konsumenci stajemy się coraz bardziej świadomi i coraz chętniej sięgamy po produkty ze sprawdzonych źródeł, z możliwie najkrótszym składem. Spożywane przez nas produkty bezpośrednio wpływają na nasze zdrowie, dlatego tak ważne jest, aby dbać o to, co jemy.

Marka Herbapol doskonale to rozumie, dlatego w jej ofercie znajdziemy linię produktów BIO, skierowaną do świadomych i wymagających klientów szukających naturalnych, wartościowych i smacznych produktów bez zbędnych składników i dodatków.

Linia BIO obejmuje cztery grupy produktowe:

  • BIO herbatki ziołowe: zawierają wyłącznie liście mięty i melisy pochodzące z polskich, ekologicznych plantacji.
  • BIO herbatki owocowe: w ich składzie znajdziemy całe suszone owoce pochodzące z ekologicznych upraw. Dostępne w dwóch intensywnie aromatycznych wersjach - Aronia i malina oraz Dzika róża i czarny bez.
  • BIO syropy: przygotowane są tylko z dwóch składników – soku owocowego i cukru trzcinowego - oba jakości ekologicznej. Smaki dostępne na rynku to Malina oraz Aronia.
  • BIO dżemy: znajdziemy w nich owoce pochodzące wyłącznie z Polski. Linię tworzą dżemy o smaku malinowym, czarnej porzeczki oraz truskawkowym. Ten ostatni pozbawiony jest pestek i dzięki swojej aksamitnej konsystencji jest szczególnie polecany najmłodszym konsumentom. Dżemy BIO nie posiadają w swoim składzie gumy guar.

Produkty marki Herbapol z linii BIO to gwarancja najwyższej jakości. Potwierdzają to m.in. certyfikaty Ekogwarancji - wiodącej ogólnopolskiej jednostki, certyfikującej produkty wytworzone według zasad rolnictwa ekologicznego.