Czas na party z. Oranżadą Hellena Party

Marka Oranżada Hellena przygotowała kolejną autentycznie najlepszą propozycję dla swoich najmłodszych fanów. Do jej oferty dołączyła Oranżada Hellena Party - wystrzałowy bezalkoholowy szampan o niepowtarzalnym landrynkowym smaku.

Gwiazda każdej imprezy - Oranżada Hellena Party!

Oranżada Hellena od lat gości w polskich domach na co dzień i od święta. Od teraz będzie gwiazdą każdej dziecięcej imprezy! Doniosłe chwile i najważniejsze momenty jej najmłodsi fani będą mogli uczcić, delektując się wystrzałową nowością – bezalkoholowym szampanem Oranżada Hellena Party.

Marka Oranżada Hellena postawiła na nową odsłonę swojego kultowego napoju. Jej najnowsza propozycja, Oranżada Hellena Party to charakterystyczny landrynkowy smak oranżady wzbogacony o dodatkową porcję musujących bąbelków. Nowość pomoże rozkręcić każdą imprezę, a zachwytów i zwrotów cool, fun i omg nie będzie końca!

Oryginalny smak autentycznie najlepszej Oranżady Hellena zamknięto w szklanej, charakterystycznej butelce o pojemności 0,75 l. Produkt jest oferowany w kolorowym opakowaniu z wyrazistym designem, zachęcającym do zabawy i wspólnego imprezowania.

  • Producent: Colian Sp. z o.o.
  • Marka: Hellena
  • Produkt: Oranżada Hellena Party
  • Pojemność: 0,75 l
  • Cena: ok.11 zł