Huel wprowadza na rynek produkt o smaku kawy z karmelem

Huel, marka pełnowartościowej żywności, zaprezentowała nowy smak linii Black Edition: kawa z karmelem. To produkt, który nie zawiera sztucznych substancji słodzących, jest wegański, o wysokiej podaży białka i niższej zawartości węglowodanów. Wystarczy zmieszać proszek z wodą lub ulubionym mlekiem (np. migdałowym, sojowym, owsianym), by posmakować nowości o smaku palonej kawy z nutką karmelu.

Huel Black Edition: kawa z karmelem zawiera o połowę mniej węglowodanów niż Huel Powder 3.0, 40 gram w 100% białka roślinnego i zero sztucznych substancji słodzących. Ten pełnowartościowy posiłek dostarcza wszystkie 26 niezbędnych witamin i minerałów.

Jak wszystkie produkty marki, ten jest wegański, bezglutenowy i nie zawiera GMO. Produkt jest dostępny wyłącznie na stronie huel.com w cenie 8,82 zł za posiłek.

Seria Huel Black Edition jest produkowana przy użyciu zrównoważonych składników, takich jak białko grochu, siemię lniane, białko brązowego ryżu, słonecznik i kokos, które zapewniają doskonały profil aminokwasowy i dobrą równowagę niezbędnych tłuszczów. Preparat zawiera pro- i prebiotyki, a kombucha i ekstrakt z zielonej herbaty dodano w celu uzyskania dodatkowych naturalnych substancji odżywczych.

Uwzględniając najnowszy smak Kawa z karmelem, Huel Black Edition jest teraz dostępny w czterech wariantach: waniliowym, czekoladowym, bez smaku i słodzika. Każda paczka zawiera 17 posiłków o okresie przydatności do spożycia 12 miesięcy. Używaj tyle, ile w danej chwili potrzebujesz i przyczyniaj się do minimalizacji odpadów żywieniowych. Więcej informacji na stronie: https://pl.huel.com/products/huel-black-edition

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.