Moc ziół z serca Szwajcarii

Nadejście jesieni to zazwyczaj spore wyzwanie dla naszego organizmu. Chłodniejsze dni, częste opady deszczu i spore różnice temperatur w ciągu doby to najczęstsze przyczyny złego samopoczucia. O tej porze roku warto o siebie zadbać i zaopatrzyć się w funkcjonalne produkty, które w tym pomogą. Cukierki ziołowe Ricola Original, dzięki zawartemu w nich mentolowi, ukoją gardło i głos i idealnie sprawdzą się w chłodne jesienne dni.

Wyprodukowane w Szwajcarii, pastylki Ricola bazują na starannie opracowanej recepturze. Marka znana jest na całym świecie i od ponad osiemdziesięciu lat oferuje konsumentom produkty oparte na unikalnej kompozycji ziołowej opracowanej w 1940 roku przez Emila Richtericha. Owoc pracy założyciela firmy to jedna z jej najpilniej strzeżonych tajemnic.

W chłodnym i deszczowym okresie jesiennym oraz zimowym często odczuwamy dyskomfort i podrażnienie gardła. - Warto mieć wtedy pod ręką pastylki Ricola Oryginalne Ziołowe, zawierające unikalną kompozycję trzynastu dziewiczych szwajcarskich ziół alpejskich. Wśród nich są babka, szałwia, tymianek, czarny bez, pierwiosnek i mięta pieprzowa. Dodatkowym składnikiem jest mentol, który działa kojąco na głos i gardło - mówi Michał Bonecki Consumer Marketing Manager Perfetti Van Melle Polska. - Produkty dostępne są w charakterystycznym żółtym, poręcznym pudełku, które zmieści się w torebce, plecaku czy nawet kieszeni. Dzięki temu cukierki Ricola możemy mieć zawsze przy sobie i korzystać z nich w każdej sytuacji, np. przed spotkaniem biznesowym - dodaje.

Bezcukrowe cukierki Ricola Oryginalne Ziołowe nie zawierają glutenu ani laktozy, dzięki czemu są one odpowiednie dla konsumentów z nietolerancjami pokarmowymi. Receptura pysznych szwajcarskich dropsów oparta jest na starannie dobranej mieszance naturalnych ziół. Liczne badania pokazują, że w trosce o zdrowy tryb życia Polacy chętniej sięgają właśnie po produkty o prostym składzie bez konserwantów i sztucznych barwników, zwłaszcza jeśli oprócz doskonałego smaku oferują dodatkowe korzyści.

Gdy wraz z nadejściem jesiennej aury poczujemy więc pierwsze mroźniejsze i bardziej deszczowe dni pamiętajmy o cukierkach Ricola Oryginalne Ziołowe. Pastylki działają kojąco na głos i gardło.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.