Pierwsze na świecie kompletne odżywczo posiłki instant

Curry Madras, Curry Korma i danie Słodko-kwaśne to nowe smaki w asortymencie Huel Hot & Savoury. W 100% wegańskie posiłki typu instant są inspirowane coraz popularniejszą w Polsce kuchnią indyjską oraz chińską i dostarczają jednocześnie niezbędnych witamin, minerałów i 24 gramów roślinnego białka. Gotowe w mniej niż 5 minut, są idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych osób zdeterminowanych w utrzymaniu noworocznych postanowień dotyczących ulepszania swojej diety.

Huel wciąż rozwija swoją 100% wegańską ofertę posiłków na ciepło typu instant. Marka wprowadza na rynek pierwsze na świecie kompletne odżywczo curry w dwóch pysznych smakach inspirowanych kuchnią indyjską i proponuje jedno nowe danie o azjatyckich korzeniach.

Czy można cieszyć się smakiem ulubionych dań na wynos, jednocześnie nie psując swoich noworocznych postanowień? Okazuje się, że tak. Co więcej, każdy taki posiłek może być przygotowany w mniej niż 5 minut. Niezależnie od tego, czy noworocznym celem będzie utrata wagi, zwiększenie masy mięśniowej, czy po prostu wybór zdrowszego menu, Huel Hot & Savoury sprawia, że odżywianie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Każdy posiłek zawiera 24 gramy białka pochodzenia roślinnego oraz wszystkie 26 niezbędnych witamin i minerałów.

Jednocześnie wybór dań nie ustępuje menu popularnych restauracji serwujących dania na wynos:

  • Pysznie pikantne Curry Madras cieszy ognistym pomidorem, słodkim ziemniakiem i doskonałą mieszanką wschodnich przypraw.
  • Nieco łagodniejsze, Curry Korma zawiera soczyste rodzynki, kolendrę i kremowe mleczko kokosowe
  • Zdrowa wersja Słodko-kwaśnego dania o chińskich korzeniach - rozsmakuj się w słodkim ananasie, soczystej papryce i wyrazistej cebuli dymce

Huel wprowadził na rynek swój pierwszy w branży koncept Hot & Savoury we wrześniu, a wraz z aktualnymi nowościami asortyment rozrósł się do sześciu smaków. Poszerzona oferta daje większy wybór klientom, którzy chcą szybko i łatwo przygotować pożywne, gorące jedzenie. Każdy posiłek jest w 100% wegański, a ceny zaczynają się od 9,02 zł za posiłek.. Formuła dań została opracowana tak, aby dostarczyć organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje, w tym idealnej równowagi białka, niezbędnych tłuszczów, węglowodanów i błonnika oraz wszystkich niezbędnych witamin i minerałów. Każde opakowanie zawiera siedem posiłków po 400 kcal, ale można dopasować wartość kaloryczną posiłku według indywidualnych potrzeb.

James Collier, współzałożyciel i szef ds. zrównoważonego żywienia w firmie Huel, skomentował to następująco: "Linia Hot & Savoury jest wygodnym rozwiązaniem wspierającym zdrowe odżywianie i pozytywne zmiany stylu życia. Nowe smaki pojawiają się w momencie, gdy ludzie świadomie starają się lepiej jeść, a Huel Hot & Savoury to jedna z prostych zmian, którą można wprowadzić, aby osiągnąć swoje cele. Klienci mówią nam, że Hot & Savoury zapewnia im uczucie sytości, a to dlatego, że jest produkowany z pełnowartościowych, wysokiej jakości, bogatych w substancje odżywczych składników i wszystkiego, czego potrzebujemy, by być zdrowi.

Współzałożyciel Huel i Dyrektor Działu Marketingu, Julian Hearn skomentował to: "Cieszymy się, że możemy zaoferować więcej smaków dań Hot & Savoury czyniąc zdrowe odżywianie łatwiejszym i bardziej przystępnym. Jestem niezwykle dumny z tej nowej linii - nie tylko dlatego, że zapewnia ona optymalne odżywianie oparte na składnikach roślinnych – te pyszne smaki tworzą prawdziwe doznania smakowe".

Smaki Huel Hot & Savoury Curry Korma, Curry Madras i danie Słodko-kwaśne są dostępne od 15 grudnia na stronie Huel.com, gdzie dołączają do popularnych już smaków Pomidor z ziołami, Tajskie zielone curry i Meksykańskie chili. Do pierwszego zamówienia klienci otrzymują naczynie wielokrotnego użytku z zamykaną pokrywką, które można podgrzewać w mikrofali - idealne, gdy się spieszysz lub zabierasz danie na wynos.

Huel słynie z żywności w proszku, produkowanej przy minimalnym wpływie na środowisko. Ponieważ w odpowiedzi na kryzys klimatyczny i zdrowotny wzywa się świat do przejścia na bardziej zrównoważone i pożywne źródła żywności, Huel nadal wprowadza innowacje i czyni pożywną żywność bardziej dostępną i atrakcyjną dla szerszej publiczności.

Oprócz linii dań na ciepło Hot & Savoury, Huel oferuje odżywczo kompletne posiłki w proszku i gotowe napoje, a w tym roku osiągnął kamień milowy w postaci 100 milionów posiłków sprzedanych w 100 krajach świata.