KOLEJNA ODSŁONATYGODNIA REGIONALNEGO W LIDL POLSKA - BLISKO 100 LOKALNYCH SPECJAŁÓW W OFERCIE

Polska to zróżnicowana kraina nie tylko pod względem geograficznym, ale również kulinarnym. Kryje się w niej bogactwo tradycji i smaków. Lidl od lat wspiera polskich dostawców i regularnie organizuje Tygodnie Regionalne, dzięki którym mamy okazje posmakowania specjałów z różnych zakątków Polski. W najnowszej ofercie znajdziemy blisko 100 regionalnych produktów - od wypieków, przez wędliny, aż po lokalne piwa, które trafią na półki już w poniedziałek, 8 marca.

Lidl od lat z dumą wspiera polskich dostawców, jednocześnie dostarczając klientom to, co najlepsze w niskiej cenie. Polska kryje w sobie wiele tradycji i smaku. Każdy region jest wyjątkowy zarówno pod względem geograficznym, jak i historycznym oraz kulinarnym. Od poniedziałku, 8 marca będziemy mieli okazję udać się w smakową podróż w głąb kraju, poznając regionalne przysmaki z Wielkopolski, Mazur czy Lubelszczyzny w ramach oferty Tygodnia Regionalnego w sklepach Lidl Polska. Na półkach sklepów znajdziemy blisko 100 produktów – od wypieków, poprzez wędliny, aż po lokalne piwa.

Polskie specjały z tradycją

Tydzień Regionalny to idealna okazja do poznania i rozsmakowania się w wielu polskich, lokalnych specjałach. Cukiernia Lidla proponuje wywodzącego się z poznańskiej tradycji rogala świętomarcińskiego (5,99 zł/ 200 g/ 1 szt.), który podbije serce każdego, kto go zasmakuje. W sklepach znajdziemy również wysokiej jakości Mazurskie Miody (od 10,99 zł/ 400 g/ 1 opak.) czy owocowe konfitury i dżemy. Dla smakoszy słodkiego Lidl przygotował również szeroki wybór regionalnych słodyczy.

Nie zabraknie także oferty nabiału, który z pewnością idealnie sprawdzi się do przyrządzenia tradycyjnych potraw. Lidl proponuje masło Mazurski Smak (3,25zł/ 200 g/ 1 opak. *cena przy zakupie 4 opak.). Na półkach znajdziemy również mleko UHT Mazurski Smak, 3,2% (1,89zł/ 1 l/ 1 szt.* cena przy zakupie 12 opak.), sery czy śmietanę.

W ofercie dostępne będą także regionalne jaja, będące podstawą polskich śniadań i tradycyjnych wypieków. Podczas Tygodnia Regionalnego będziemy mogli skorzystać ze specjalnej promocji – 70% rabatu na drugie opakowanie jaj. W ramach oferty kupimy m.in. jaja z wolnego wybiegu z przedgórza Sudetów marki Złota Nioska (4,79 zł/ 10 szt./ 1 opak. *cena przy zakupie 2 opak.) czy jaja z chowu ekologicznego z Wielkopolski Bio Organic (4,85 zł/ 6 szt./ 1 opak. *cena przy zakupie 2 opak.).

W ramach Tygodnia Regionalnego kupimy również lokalne wędliny „jak za dawnych czasów”, m.in. Płatek, kiełbasę lisiecką (3,49 zł/ 100 g) czy Z ojcowej wędzarni, pieczeń z cielęciną ze śliwą (1,99 zł/ 100 g) oraz świeże, polskie mięso w niskiej cenie. W ofercie pojawią się także wszelkiego rodzaju dodatki, m.in. majonez Kielecki (7,49 zł/ 700 ml/ 1 opak.) w supercenie.

Dodatkowo, na sklepowych półkach pojawią się piwa z browarów z całej Polski. Piwosze będą mogli wybierać spośród trunków z Mazowsza, Małopolski, Pomorza, Warmii czy Wielkopolski, jak np. piwo Bojan Tradycyjne (3,79 zł/ 500 ml/ 1 but.).

Oferta dostępna będzie się już od poniedziałku, 8 marca do wyczerpania zapasów, we wszystkich sklepach Lidl Polska.

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 11.200 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 700.

Kontakt:

Strona: www: https://www.lidl.pl

Facebook: https://www.facebook.com/lidlpolska

Instagram: https://www.instagram.com/lidlpolska/

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.