Wygodne i bezpieczne zakupy nie tylko w Wielkanoc

Przygotowując się do świąt wielkanocnych w tym szczególnym czasie, wiele osób stawia sobie pytanie o bezpieczeństwo zakupów. Ważne jest nie tylko przestrzeganie odpowiednich standardów w punktach sprzedaży, ale też gwarancja jakości wybieranych produktów i zaufanie do producenta. Wielkim atutem jest też dobry dostęp do szerokiego asortymentu oraz rozwiązania, które ułatwiają nam zakupy, w tym również możliwość zakupów drogą online. A to wszystko, byśmy mogli cieszyć się wyjątkowymi, świątecznymi smakami, spędzając Wielkanoc w gronie najbliższych.

Dziś, gdy szczególnie ważne jest zachowanie norm bezpieczeństwa i dystansu społecznego, dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z oferty lokalnych placówek i sklepów własnych. Mocno rozwiniętą siecią firmowych punktów sprzedaży dysponuje Sokołów – renomowany producent mięsa i wędlin. To aż 312 specjalistycznych sklepów pod markami Sokołów i Gzella, zlokalizowanych na terenie całego kraju. – Wiemy, jak ważne jest dzisiaj dla naszych klientów poczucie bezpieczeństwa – mówi Bogusław Miszczuk, Prezes Zarządu Sokołów S.A. – Już na początku pandemii wprowadziliśmy w naszych placówkach rygorystyczne normy, które są w pełni przestrzegane przez personel. Wszystkie sklepy zostały wyposażone w osłonę ochronną z pleksi, a ekspedientki zawsze mają maseczki. Oczywiście umożliwiamy dokonywanie płatności zbliżeniowych i zachęcamy do nich. Co ważne, nasze placówki są często zlokalizowane poza centrami handlowymi, co pozwala uniknąć większych skupisk ludzi.

Wygodnym rozwiązaniem jest też możliwość zakupów poprzez opcję „call & collect”. Zamówienie można złożyć drogą telefoniczną, zostanie ono skompletowane, a gotowe wystarczy odebrać w sklepie.

Zakupy w Sklepach Własnych to wygodny dostęp do pełnego asortymentu, jak również gwarancja jakości i świeżości. Tu mięso jest dostarczane prosto z hurtowni Sokołowa, klienci mają zatem możliwość zakupu bezpośrednio od producenta. W sklepach Sokołów oraz sklepach Gzella dostępne jest zarówno świeże mięso – wieprzowe, wołowe, cielęce oraz drobiowe, jak również szeroki wybór najwyższej klasy wędlin oraz produktów roślinnych z linii Z Gruntu Dobre. Można się tu zaopatrzyć w produkty niezbędne do przygotowania tradycyjnych, wielkanocnych dań. Warto też korzystać z akcji promocyjnych, które obowiązują tylko w firmowych punktach sprzedaży.

Najbliższy sklep w prosty sposób można znaleźć na stronie www.sokolow.pl (w zakładce Nasze sklepy), gdzie dostępne są aktualne dane na temat sieci sklepów Sokołów oraz sklepów Gzella.

Sokołów uruchomił również sprzedaż wyrobów firmowych drogą online i poszerza obszar, na którym ta usługa jest dostępna. Obecnie mogą z niej korzystać mieszkańcy określonego obszaru Warszawy. Zamówienia można złożyć na stronie online.sokolow.pl, a zakupione produkty są dostarczane „pod drzwi” nawet w ciągu 35 minut.