KREATYWNOŚĆ. RADOŚĆ. WIELOZADANIOWOŚĆ. DODAJ PASTELOWE AKCENTY DO SWOJEJ KUCHNI

Nowa, kolorowa kolekcja Victorinox Swiss Classic Trend Colors wprowadzi powiew świeżości do każdej kuchni. Trzy uniwersalne noże i dwa rodzaje obieraczek, dzięki swojej niezwykłej ostrości, zapewnią wygodne przygotowanie wielu potraw.

Sztuka gotowania wymaga pasji, radości i kreatywności. Z nową kolekcją Swiss Classic Trend Colors, przygotowanie wyszukanych i oryginalnych dań stanie się jeszcze łatwiejsze i sprawi wiele radości. Inspirując się uroczymi, pastelowymi barwami obieraczek i noży, stworzy się nie tylko przepyszną, ale i piękną, kulinarną ucztę.

Uniwersalna obieraczka Victorinox oraz obieraczka do pomidorów i kiwi dostępne są pojedynczo lub w praktycznych zestawach. Zostały one wyposażone w lekkie, ergonomiczne rękojeści i narzędzie do usuwania czarnych oczek z ziemniaków. Ich mikro-ząbkowane ostrza umożliwiają łatwe, szybkie i wygodne obieranie wszystkich rodzajów owoców i warzyw. Idealne zarówno osobom prawo, jaki i leworęcznym.

Noże z kolekcji Swiss Classic Trend Colors charakteryzują się wyjątkowo ostrym ostrzem. Posiadają ergonomiczne rękojeści, które swoją lekkością ułatwiają posługiwanie się nimi w kuchni. Ząbkowana krawędź ostrza jest idealna do sprawnego przecinania zarówno twardych, jak i miękkich produktów, zaś modele z gładką krawędzią płynnie kroją małe owoce i warzywa. Noże dostępne są w praktycznych zestawach z innymi nożami i / lub obieraczką.

Nowe narzędzia oferują różnorodność, która wpasuje się w styl każdej nowoczesnej kuchni. Pastelowe kolory będą zdobić rękojeści noży i obieraczek tylko przez ten rok lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie narzędzia w kolekcji Swiss Classic Trend Colors można myć w zmywarce, bez obawy o utratę ich jakości. Noże i obieraczki produkowane są w Szwajcarii. Victorinox gwarantuje, że wszystkie produkty wykonane są z najwyższej klasy stali nierdzewnej. Każdy produkt objęty jest dożywotnią gwarancją na wszelkie wady materiałowe i produkcyjne.

Kolekcja Swiss Classic Trend Colors jest dostępna w sklepach specjalistycznych, salonach firmowych marki oraz online.