Piłkarskie emocje z Pyszne.pl - weź udział w konkursie! Do wygrania bilety na mecze UEFA EURO 2020

Do 20 czerwca użytkownicy Pyszne.pl mogą wygrać bilety z limitowanej puli na mecze EURO 2020 i cieszyć się piłkarską atmosferą na stadionie.

Możliwość obejrzenia meczu na żywo

Czy chodzi o legendarny stadion Wembley w Londynie bądź nowoczesne Puskás Aréna w Budapeszcie i Stadion Kriestowskij w Sankt Petersburgu, kibice z niecierpliwością czekają na najważniejsze sportowe wydarzenie tego lata – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej EURO 2020. Każda osoba składająca zamówienie na Pyszne.pl może wziąć udział w konkursie, a jego zwycięzcy będą mieli możliwość

obejrzenia meczów na żywo na stadionie przez cały czas trwania rozgrywek, włączając w to starcia fazy grupowej i starcie finałowe.1 A to wszystko dzięki udziałowi w prostym konkursie.

Zamów i weź udział w konkursie

Użytkownicy, którzy są zapisani do newslettera i złożą zamówienie na Pyszne.pl do 20 czerwca, za min. 20 zł, mogą wziąć udział w wyjątkowym konkursie. Co ważne, możliwość udziału dają maksymalnie 2 zamówienia dziennie. Te proste kroki otwierają drogę do udziału w konkursie i dają możliwość wygrania podwójnego biletu na mecz. Wygrywają najbardziej kreatywni! Oprócz biletów na mecz, będą mieli zagwarantowany transport i zakwaterowanie.

Jak wziąć udział w konkursie?

Krok 1: Złóż zamówienie* w serwsie Pyszne.pl za minimum 20 zł i zapisz się do newslettera

Krok 2: Wejdź w link, który zostanie wysłany na Twój adres mailowy

Krok 3: Odpowiedz na jedno proste pytanie konkursowe

*Maksymalnie 2 zamówienia dziennie.

Więcej informacji dotyczących akcji można znaleźć pod linkiem: https://www.pyszne.pl/euro2020/wygraj-bilety

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.