Daj się porwać na Grill Festiwal z sosami i musztardami prosto od Develey!

Z okazji gorrrrącego sezonu grillowego marka Develey proponuje szereg nowości - trzy wyjątkowe sosy i trzy unikalne musztardy! Mango w stylu indyjskim, BBQ Wild Bull oraz Pieprz 3xPepper, akompaniując musztardom Piri Piri, Horcice Kremskiej oraz Sarepskiej, zabierają w świat beztroski, smakowitych potraw z grilla i. ulubionej muzyki! To ciekawa nowość dla wszystkich fanów dobrego smaku, prostych składów oraz troski o środowisko.

Sezon festiwalowy już za pasem, ale… inny niż wszystkie! Grill Festiwal z marką Develey zapewni niezapomniane emocje i doznania smakowe. Nowe receptury bez dodatku konserwantów, to czysta przyjemność dla podniebienia.

BBQ Wild Bull, Pieprzowy 3x Pepper oraz Mango w stylu indyjskim to wyjątkowe sosy bez glutenu oraz substancji konserwujących, idealne dla wegan (BBQ Wild Bull) czy wegetarian (3xPepper, Mango w stylu indyjskim). Dzięki specjalnej, barierowej butelce top-down jeszcze dłużej można cieszyć się ich wspaniałym smakiem oraz świeżością.

Unikalne musztardy: Horcice Kremska, Sarepska oraz Piri Piri powstały z największą troską o wysoką jakość składników. Nie zawierają glutenu ani substancji konserwujących, zagęszczających oraz barwników, a opakowania to w 30 % materiał z recyklingu!

Sos BBQ Wild Bull to kwintesencja Dzikiego Zachodu, odważnych kowbojów i farmerów hodujących byki. Nieubłaganie ciągnie go w stronę klimatu teksańskich rancz, a co za tym idzie… muzyki country! Soczysty stek w towarzystwie muzyki banjo to jego wymarzony sposób na spędzanie wakacji. Ale… czy tylko? Nie! Sos świetnie czuje się także w towarzystwie produktów wegańskich, w końcu sam do nich należy.

Musztarda Horcice Kremska i jej bliska koleżanka Musztarda Sarepska to rodowite Słowianki. Przebrane w klimatyczne stroje miło spędzają czas na festiwalu muzyki słowiańskiej. Tam delikatność pięknych kobiet miesza się z ostrością walecznych bojów tworząc wybuchowy mix, a aromatyczne mięsiwo prosto z ogniska to soczyste uzupełnienie wspólnych tańców. Zgodnie ze słowiańską tradycją dziewczyny starają się być jak najbliżej natury. A to dzięki temu, że w swoim składzie nie zawierają ani konserwantów, ani produktów zagęszczających.

Kogo mogą kręcić ostrrrre brzmienia, jak nie Musztardę Piri Piri? Choć jest równie zdrowa i pyszna, co jej słowiańskie koleżanki, ciągnie ją w zupełnie inne klimaty. Wspólnie z Sosem Pieprzowym 3x Pepper szukają miejsca, aby się wyskakać i wyszumieć. Zapewnia im to festiwal heavymetalowy, gdzie wśród ramonesek, wysokich glanów i szalonego tańca pogo mogą robić za prawdziwe gwiazdy sceny wymachując zakrętką. Obrazu dopełnia przepyszna, grillowana karkówka prosto z foodtracka.

Nie każdy potrzebuje wakacyjnego szaleństwa. Sos Mango w stylu indyjskim woli zostać w domu i relaksować się przy pełnych kolorów, akcji i tańca produkcjach kina Bollywood. W towarzystwie soczystego, własnoręcznie zgrillowanego hot doga zgłębia tajemnice odległych i egzotycznych Indii. I nie musi to być przekąska z kiełbaską, wręcz przeciwnie! Produkt doskonale sprawdza się przy wegańskich eksperymentach, ponieważ również do nich należy. I smakuje doskonale!

Grill Festiwal od Develey to produkty dla wszystkich, którzy cenią sobie dobry smak, wysoką jakość i troskę o środowisko. Sosy doskonale komponują się z każdym gatunkiem mięsa, wegańskich dań i… muzyki!

Na spragnionych jeszcze większych wrażeń czeka loteria „Kasa na Grilla"! Aby wziąć udział wystarczy kupić dowolny produkt z oferty biorącej udział w konkursie, zachować paragon i… wygrywać super nagrody! Co tydzień w puli do zgarnięcia: 10 000zł, Grille Elektryczne Tefal Opti Grill+ XL oraz vouchery do sklepu Develey. Loteria trwa do 27 czerwca. Więcej szczegółów oraz regulamin konkursu na stronie www.kasanagrilla.p