ZŁOTE MISIE PRZEJMUJĄ NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ PUMA X HARIBO

PUMA i HARIBO przedstawiają najsłodszą współpracę tego sezonu! Jej efektem jest kolekcja ubrań, butów i dodatków, która celebruje ponad 100-letnią smakowitą tradycję znanych na całym świecie żelek HARIBO.

Aby jak najlepiej oddać kolorowy świat HARIBO, zespół marki PUMA skupił się na oryginalnym opakowaniu kultowych Złotych Misiów. To właśnie do niego nawiązuje najnowsza linia, w której znajdziemy cobranding naniesiony na klasyczne produkty PUMA.

Twórcy kolekcji zaczerpnęli inspirację z radości, którą marka HARIBO od ponad 100 lat dostarcza dzieciom i dorosłym w pysznych owocowych żelkach. Kultowy Złoty Miś to symbol dziecięcej radości, a marka HARIBO jest powszechnie uwielbiana przez dzieci i dorosłych na całym świecie.

Teraz, wielbiciele obu marek będą mogli wyrazić tę radość także na co dzień poprzez unikalną kolekcję PUMA x HARIBO!

Buty i ubrania PUMA x HARIBO dostępne są na stronie: eu.puma.com/pl/pl/select/haribo oraz w wybranych sklepach stacjonarnych od 25.06 (I drop) i od 02.07 (II drop).

Kolekcja PUMA x HARIBO to przede wszystkim klasyczne sylwetki butów. Modele CA PRO oraz Street Rider zostały ozdobione zawieszkami HARIBO Złote Misie oraz takimi elementami jak: przezroczysta nakładka z TPU czy złota nakładka na pięcie.

Odzież PUMA x HARIBO obejmuje koszulki i spodenki z grafiką inspirowaną współpracą.

W kolejnej odsłonie kolekcji, dostępnej w sprzedaży od 25 czerwca 2021, znajdziemy kultowy model butów PUMA x HARIBO Suede, dostępny w trzech kolorystykach inspirowanych Złotymi Misiami HARIBO – czerwonym, zielonym i żółtym. Projekt zawiera półprzezroczystą podeszwę z graficznym nadrukiem Złotych Misiów, logo HARIBO na pięcie oraz zawieszkę HARIBO Złote Misie.

Ostatnia premiera produktów z kolekcji PUMA x HARIBO będzie miała miejsce 2 lipca br. Znajdziemy w niej takie modele jak: RS-X3, Suede Triplex, Suede Wn’s Mix oraz Suede Wn’s. Seria ta charakteryzuje się barwną kolorystyką, grafikami nawiązującymi do współpracy, a w modelu Suede Triplex pojawi się hasło „The Happy World of Haribo". Dodatkowo w sprzedaży dostępna będzie nowa linia bluz, koszulek, szortów i dresów T7.

Buty i ubrania PUMA x HARIBO dostępne są na stronie: eu.puma.com/pl/pl/select/haribo oraz w wybranych sklepach stacjonarnych PUMA.