Orzeźwiająca Oranżada Hellena w lodowej postaci

Kultowa Oranżada Hellena idealnie gasi pragnienie i orzeźwia. W upalne dni warto sięgnąć po zmrożoną odsłonę tego autentycznie najlepszego polskiego napoju. Do wyboru lody na patyku, świderki oraz w tubie. Każdy z nich przyniesie obłędnie pyszną landrynkową ochłodę i niezapomniane słodkie chwile.

Nostalgia i rześkość w jednym! Lody Oranżada Hellena to smak autentycznie najlepszej czerwonej oranżady w zmrożonej postaci. Do wyboru są zakręcone świderki, wybitnie dobre warianty na patyku oraz w tubie. Wszystkie zachwycą fanów lodów wodnych, amatorów landrynkowych smaków i lodomaniaków spragnionych mnóssssstwa frajdy oraz pysznej zabawy.

Lody Oranżada Hellena to absolutny must have na lato i wakacje. Ta postać kultowego napoju przyniesie totalne orzeźwienie i przyjemną ochłodę w upalne dni. Zapewni niezapomniane słodkie chwile małym i dużym miłośnikom lodów. Oranżada Hellena na patyku, świderek i w tubie to smak beztroskiego dzieciństwa uwielbiany przez wszystkich spragnionych oryginalnych wrażeń i doznań.