Familijne i w multipacku. Dziel się przyjemnością z nowymi lodami od E.Wedel

Marka E.Wedel nie zwalnia tempa i prezentuje kolejne nowości z lodowego portfolio. Tym razem do oferty dołączają lody w większym formacie - familijne oraz w multipacku. Nowości już wkrótce pojawią się w sprzedaży. To, co je wyróżnia, to oryginalna wedlowska czekolada i fakt, że to idealne propozycje do dzielenia się przyjemnością z innymi.

Do szerokiego portfolio pysznych lodów E.Wedel już wkrótce dołączą lody familijne inspirowane wedlowskimi tabliczkami. Lody cechuje lekka, kremowa masa lodowa i oryginalna wedlowska czekolada. Co więcej, dwie propozycje zawierają unikalny sorbet, który doda orzeźwienia w cieplejsze dni, są to warianty: śmietankowy z sorbetem truskawkowym i czekoladą mleczną oraz waniliowy z sorbetem malinowym i czekoladą gorzką. Trzeci smak lodów familijnych to lody śmietankowe z Peanut Butter i czekoladą białą karmelową. Opakowania nowych lodów familijnych mają pojemność 700 ml, dzięki czemu idealnie nadają się do dzielenia z bliskimi. Ich kwadratowy pojemnik nawiązuje do designu opakowań wedlowskich tabliczek i unikalnego kształtu kostki czekolady E.Wedel.

Miłośników lodów inspirowanych kultowymi piankami ucieszy fakt, że w tym roku do oferty E.Wedel dołączy pierwszy multipack. Opakowanie zbiorcze zawierać będzie cztery sztuki lodów Ptasie Mleczko® na patyku 90 ml o smaku waniliowym z polewą z oryginalnej wedlowskiej czekolady gorzkiej o 64% zawartości kakao. Jego design i format nawiązuje do pianek o tym samym smaku.

Copyright © Agora SA