Akcja promocyjna HARIBO "Oglądaj z radością"

W dniach od 16 sierpnia do 15 listopada br. HARIBO organizuje akcję "Oglądaj #zradością". W sprzedaży pojawią się promocyjne opakowania Złotych Misiów i Starmix z nadrukowanymi wewnątrz kodami umożliwiającymi obejrzenie dowolnego filmu na platformie CHILI. Każdy zakup promocyjnej paczki to podwójna radość - możliwość obejrzenia wybranego filmu z ulubioną paczką żelek HARIBO!

Promocja "Oglądaj z radością" to kolejna akcja realizowana w ramach koncepcji komunikacyjnej HARIBO na 2021 rok, która prowadzona jest pod hasłem #zradością. Komunikacja ta jest związana z mottem HARIBO: "Smak radości dla dzieci i dorosłych" i opiera się na wyjątkowych emocjach oraz niezwykłych doświadczeniach, które towarzyszą nam, kiedy sięgamy po żelki HARIBO. Ta radość spożywania i dzielenia się z bliskimi jest teraz dodatkowo wzmocniona promocją, która daje możliwość obejrzenia wybranego filmu, mając pod ręką paczkę HARIBO.

Mechanizm aktywacji "Oglądaj z radością" jest łatwy i jednocześnie bardzo atrakcyjny. Kod umożliwiający obejrzenie dowolnego filmu jest nadrukowany wewnątrz promocyjnych opakowań produktów HARIBO Złote Misie o gramaturach 100 g, 200 g i 250 g oraz HARIBO Starmix 85 g i 175 g. Wystarczy zatem kupić wybrane opakowanie HARIBO, spośród objętych promocją, by od razu cieszyć się kodem na wybrany film z bogatej bazy CHILI.

Regulamin promocji: go.chili.com/haribo

HARIBO #zradością

HARIBO z uwagą obserwuje trendy i odpowiada na potrzeby konsumentów zarówno działaniami promocyjnymi, jak również nowymi produktami. W ofercie marki regularnie pojawiają się nowości, które czynią ją niezwykle atrakcyjną i różnorodną.

HARIBO dla wegan i wegetarian

Nowość HARIBO Miami Kwaśne łączą orzeźwiający smak z wegańskim składem potwierdzonym certyfikatem VEGAN na opakowaniu. To owocowe żelki w formie tęczowych pasków w kwaśnej posypce. Jesteś weganinem i uwielbiasz żelki? Wybierz HARIBO Miami Kwaśne i ciesz się wyjątkowym smakiem bez ograniczeń!