Mniej cukru, więcej soku - kuszące smakiem nowe napoje Hellena

Hellena udoskonaliła receptury napojów niegazowanych. Marka postawiła na wysoką zawartość soku, mniejszą ilość cukru, naturalną wodę mineralną i ulubione polskie owoce. Nowa linia Napojów Niegazowanych 20 proc. soku Hellena składa się z szerokiej gamy ponadczasowych smaków.

W odpowiedzi na preferencje konsumentów i realia rynkowe marka Hellena wprowadziła na rynek linię Napojów Niegazowanych 20 proc. soku Hellena. Nowości mają udoskonalone receptury, które bazują na naturalnej wodzie mineralnej i ulubionych polskich smakach. Produkty wyróżniają się wysoką 20% zawartością soku i mniejszą ilością cukru w składzie. Są wytwarzane w technologii aseptycznej, nie mają chemicznych dodatków - sztucznych konserwantów czy barwników.

Linia Napojów Niegazowanych 20 proc. soku Hellena składa się 7 ponadczasowych, uwielbianych przez konsumentów polskich smaków. Do wyboru jest: Jabłko z Brzoskwinią i Morelą, Jabłko z Truskawką i Maliną, Jabłko z Gruszką, Jabłko z Winogronem, Jabłko, Jabłko z Pomarańczą, Jabłko z Czarną Porzeczką. Wszystkie nowości dostępne w rodzinnym formacie o pojemności 1,75 l.

Benefity produktów zostały zakomunikowane na wyróżniających się soczystych etykietach. Estetyczne ikony podkreślają kluczowe wyróżniki i atrybuty napojów oraz ich polskie pochodzenie.