OSM Piątnica partnerem nowego programu "Family Food Fight. Pojedynek na smaki". Pyszne i rodzinne gotowanie z Piątnicą od września na antenie Polsatu

1 września na antenie telewizji Polsat pojawi się nowy program "Family Food Fight. Pojedynek na smaki", którego uczestnicy będą rywalizować o tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce oraz nagrodę pieniężną. Partnerem programu została Piątnica, której produkty wykorzystywane będą przez uczestników podczas emocjonujących zmagań kulinarnych.

Formuła programu, która opiera się na rodzinnym gotowaniu, tradycyjnych przepisach oraz celebracji wspólnego spożywania posiłków jest bardzo bliska marce Piątnica. Produkty z Piątnicy to najwyższej jakości wyroby mleczarskie, które obecne są w niemal każdym polskim domu i od lat towarzyszą konsumentom zarówno w codziennych posiłkach, jak i odświętnym gotowaniu przy wyjątkowych okazjach.

 

Z Piątnicy, no bo skąd!

Najwyższej jakości śmietany, pyszne mascarpone i świeże mleko – to tylko niektóre produkty z oferty OSM Piątnica, które staną się podstawą wyśmienitych dań przygotowywanych przez drużyny walczące w programie "Family Food Fight. Pojedynek na smaki".

Wszystkie produkty z Piątnicy wyróżniają się naturalnymi składnikami, prostym składem i doskonałym smakiem, a szeroki asortyment pozwala na przygotowanie znakomitych potraw. W trakcie swoich kulinarnych popisów uczestnicy programu będą mogli wybierać z bogatej oferty OSM Piątnica.

Aromatyczne sosy, smaczne zupy, a także sałatki, czy ciasta – będą przepyszne dzięki dodatkowi Śmietany 18% z Piątnicy. Ma wyśmienity smak, idealną gęstość i wyróżnia się wyjątkową delikatnością. Z kolei dzięki słodkim śmietankom 30 proc. oraz 36 proc. z Piątnicy można stworzyć doskonałe kremy do tortów czy deserów.

Mascarpone z Piątnicy to wyjątkowy rodzaj sera charakteryzujący się gładką, aksamitną konsystencją oraz śmietankowym smakiem. Najczęściej używany jest do przygotowania deserów oraz ciast, świetnie sprawdza się również w daniach wytrawnych – wzbogaca smak sosów do makaronu, dań mięsnych lub warzywnych.

Towarzyszem kulinarnych zmagań uczestników programu będzie także Mleko Wiejskie z Piątnicy. To produkt spełniający najwyższe standardy jakości, wyróżniający się pysznym, naturalnym smakiem. Stanowi wyśmienitą bazę i dodatek do wielu potraw.

 

"Family Food Fight. Pojedynek na smaki" – emocjonujące popisy kulinarne

Nowy program Polsatu to celebracja rodzinnych chwil spędzanych na wspólnym przygotowywaniu posiłków, emocjonująca rywalizacja oraz moc kulinarnych inspiracji. Zmagania uczestników oceniać będzie jury w składzie Ewa Wachowicz, Adam Borowicz i Piotr Gąsowski. Program emitowany będzie w telewizji Polsat w każdą środę o godz. 20:05. Partnerem programu jest OSM Piątnica.