Startuje "Loteria mlekiem płynąca" OSM Piątnica. Atrakcyjne nagrody czekają!

OSM Piątnica zaprasza do wspólnej zabawy! W dniach od 1 września do 31 października br. trwać będzie "Loteria mlekiem płynąca", w której do wygrania są natychmiastowe nagrody pieniężne, a w finale aż 3 samochody osobowe Toyota Yaris. Łączna pula nagród w loterii wynosi blisko 240 tysięcy złotych!

"Loteria mlekiem płynąca" to gwarancja dobrej zabawy i pozytywnych emocji. Mechanizm aktywacji jest dwustopniowy, dzięki czemu można grać i wygrywać nawet bez konieczności zakupu produktu i rejestrowania paragonu. Darmowe nagrody niespodzianki czekają!

Dodatkowo, kupując dowolne świeże mleko z Piątnicy i zachowując paragon można zagrać w grę i wygrywać natychmiastowe nagrody pieniężne oraz brać udział w losowaniu finałowym, w którym czekają 3 samochody osobowe. Każda kupiona butelka mleka to nowa szansa na wygraną.

Mleko świeże z Piątnicy, no bo skąd

Aby wziąć udział w "Loterii mlekiem płynącej" i grać o nagrody główne, należy zakupić dowolne mleko pasteryzowane marki Piątnica, które dostępne jest w 4 wariantach.

Mleko Wiejskie 2,0% i 3,2% to najwyższej jakości mleko pochodzące od lokalnych dostawców, których gospodarstwa położone są na czystych ekologicznie terenach zwanych "Zielonymi Płucami Polski". Dzięki temu, jak i zastosowaniu nowoczesnej technologii, mleko spełnia najwyższe standardy jakości i wyróżnia się pysznym, tradycyjnym smakiem.

Mleko świeże bez laktozy OSM Piątnica zachowuje smak i właściwości mleka. Jest bezpieczne dla osób z nietolerancją laktozy.

Mleko ekologiczne Bio to najwyższej jakości mleko pochodzące z gospodarstw, które prowadzą tradycyjną pastwiskową hodowlę oraz stosują naturalne pasze. Jako jedno z nielicznych na rynku posiada naturalną, niezmienioną od momentu udoju zawartość tłuszczu – wynoszącą 3,9%.

Szczegóły i regulamin loterii: www.mlekiemplynaca.pl

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.