Rozmowy przy stole Her Impact x Restaurant Week! Rezerwuj wyjątkowe kolacje!

Zastanawiasz się jak założyć własny biznes, jak zbudować markę osobistą lub jak motywować zespół do działania? W ramach trwającej edycji Restaurant Week, organizatorzy Festiwalu we współpracy z HER Impact organizują cykl unikalnych spotkań "Rozmowy przy stole HER Impact x Restaurant Week" z przedstawicielami i Ekspertami Restaurant Club oraz Her Impact. Kolacje będą się odbywać do końca września w dwóch warszawskich restauracjach Pam Pam i InAzia. Rezerwacje trwają w aplikacji (https://app.rclb.pl) i na https://RestaurantWeek.pl w zakładce: Doświadczenia specjalne. Polecamy się spieszyć, liczba miejsc ograniczona!

Kolacje z biznesowym zacięciem

Chcesz poznać praktyczne wskazówki dotyczące prowadzenia biznesu, porozmawiać z Ekspertami, a przy tym dobrze zjeść? Nic prostszego! We wrześniu w trakcie trwania jesiennej edycji Festiwalu Restaurant Week #FoodMustGoOn! (8-26.09), organizatorzy Festiwalu rozpoczynają unikalnych kolacji "Rozmowy przy stole HER Impact x Restaurant Week" z Ekspertkami oraz przedstawicielkami HER Impact oraz Restaurant Club. Spotkania będą odbywać się w restauracji Pam Pam oraz InAzia w Hotelu Sheraton. Podczas nich Goście będą mogli spróbować wyjątkowego 3 daniowego menu #SpozaKarty przygotowanego specjalnie na tę okazję przez najlepszych Chefów w Polsce.

Pierwsza kolacja z cyklu "Rozmów przy stole" odbędzie się już w najbliższą środę (15.09) w restauracji Pam Pam, a poprowadzi je Magdalena Linke-Koszek, Founder and CEO Herimpact.co oraz Maciej Żakowski, CO-Founder Restaurant Week Polska. Podczas spotkania Goście poznają praktyczne wskazówki wyjaśniające, jak skutecznie założyć własny biznes.

W następną środę (22.09) Paweł Światczyński, CEO & Founder Restaurant Week Polska oraz Magda Bulera, konsultantka biznesowa, mentorka personal brandingu oraz ekspertka HerImpact.co opowiedzą o marce osobistej. Czym jest personal branding oraz jak skutecznie zbudować własną markę? O tym przekonacie się już 22 września o godz. 18:30 w restauracji Pam Pam!

Jak opanować stres i zadbać o swój dobrostan? O tym, na czym polega trening uważności mindfulness wyjaśnią Karolina Erdman, założycielka Yoga Beat Studio i metody treningowej Yoga Beat, ekspertka HerImpact.co oraz Renata Marcinowska, Happiness & Relations Manager Restaurant Week. Spotkanie odbędzie się w restauracji InAzia Hotel Sheraton wyjątkowo w piątek (24.09) o godz. 18:30.

W ostatnią środę września (29.09) Goście porozmawiają o motywacjach do zmian z Karoliną Cwaliną-Stępniak, Co-Funder & Chief Business Officer HerImpact.co, certyfikowanym coachem i mentorką oraz Ewą Pawellą, Marketing Director Restaurant Week Polska. Spotkanie odbędzie się w restauracji InAzia Hotel Sheraton o godz. 18:30.

Kolacje będą odbywać się do końca września o godz. 18.30 w cenie 149 zł. 10 zł z każdego zakupionego biletu zostanie przekazane na cele charytatywne.

Rezerwacji na wydarzenie można dokonać w aplikacji https://app.rclb.pl oraz na stronie https://RestaurantClub.pl/ w zakładce Doświadczenia specjalne.

Nie czekaj! Rezerwuj unikalne kolacje z ekspertami i przedstawicielami Her Impact oraz Restaurant Club!