LAST FRIDAY! Rabat do 33 proc. na komplet Festiwali 2022

Mikołajki już za pasem, a kiedy zaopatrzyć się w prezenty dla najbliższych, jak nie podczas Black Friday? Właśnie z tej okazji Organizatorzy Restaurant Club przygotowali wyjątkowy rabat do 33 proc. na wszystkie Festiwale odbywające się w 2022 roku. Akcja dotyczy Fine Dining Week, World Class Cocktail Festival oraz Restaurant Week. Polecamy się spieszyć - specjalna cena obowiązuje tylko do końca listopada! Rezerwacje trwają na stronie https://restaurantclub.pl/gift-events-listing.

Rok Festiwali w niższej cenie

Jeśli jesteś miłośnikiem odkrywania nietuzinkowych smaków i restauracji, albo po prostu kochasz jedzenie, koniecznie zajrzyj na stronę https://restaurantclub.pl/gift-events-listing. Organizatorzy Restaurant Club z okazji Black Friday zachęcają do sprezentowania najbliższym lub sobie Roku Festiwali, który dostępny jest w kilku promocyjnych wariantach. Taniej nie było i nie będzie!

Rok Festiwali (-33 proc.) – komplet aż pięciu podwójnych rezerwacji w cenie 399 zł zamiast 592 zł na Restaurant Week 2022 (marzec–kwiecień), World Class Cocktail Festival 2022 (czerwiec–lipiec), Fine Dining Week 2022 (sierpień) oraz Restaurant Week 2022 (październik–listopad).

Rok Fine Dining Week (-29 proc.) – kod na dwuosobową rezerwację na najważniejsze wydarzenie sztuki restauracyjnej latem 2022 roku w cenie 199 zł zamiast 280 zł. Na Gości czeka pięciodaniowe, popisowe menu #SpozaKarty przygotowane przez najwybitniejszych Szefów Kuchni oraz festiwalowy cocktail.

Rok Restaurant Week (-18 proc.) – kod na dwuosobową rezerwację na dwa Festiwale najlepszych restauracji odbywające się w 2022 roku. Rezerwacja obejmuje Restaurant Week wiosenny (marzec–kwiecień) oraz jesienny (październik–listopad). Promocyjna, jeszcze niższa cena 199 zł zamiast 280 zł obejmuje trzy popisowe dania #SpozaKarty oraz festiwalowy cocktail.

Wiosenny Restaurant Week (- proc.) – kod na dwuosobową rezerwację na najpopularniejsze wydarzenie kulinarne wiosną 2022 roku! Na Gości czeka popisowe trzydaniowe menu #SpozaKarty oraz festiwalowy cocktail w specjalnej cenie 99 zł zamiast 120 zł.

Rezerwacji w specjalnej, promocyjnej cenie można dokonywać na stronie https://restaurantclub.pl/gift-events-listing do 30 listopada. Po zakupie Goście otrzymają piękny PDF prezentowy z kompletem kodów na każdy z Festiwali.

Nie zwlekaj! Taniej nie było i nie będzie! Już dziś zapewnij sobie dostęp do najlepszych stolików 24h przed innymi!