Pasta Pełna Smaku Knorr - poznaj 3 nowe warianty smakowe!

Efektowny i smaczny posiłek w zaledwie 7 minut? To możliwe! Linia produktowa Pasta Pełna Smaku Knorr została poszerzona o trzy nowe dania. Bolognese z mięsem wołowym, Carbonara z boczkiem i Makaron z szynką w sosie kremowym to propozycje dla tych, którzy chcą przygotować przepyszne dania bez dużego wysiłku i konieczności spędzania długich godzin w kuchni. Wypróbuj koniecznie nowe receptury opracowane przez szefów kuchni Knorr!

Pasta Pełna Smaku to wygodny sposób na to, by w krótkim czasie stworzyć potrawę, która zachwyci prawdziwych smakoszy. Pozwoli uniknąć wielkich zakupów i długiego gotowania od podstaw, na które często nie możemy sobie pozwolić. Ten wygodny i smaczny posiłek przygotujemy w zaledwie 7 minut! Potrzebujemy tylko garnka i 500 ml zimnej wody, do której wsypiemy zawartość torebki. Po doprowadzeniu potrawy do wrzenia będziemy gotować ją przez kilka minut, aż makaron zmięknie, a sos uzyska odpowiednią konsystencję. Gotowe!

O PRODUKTACH PASTA PEŁNA SMAKU KNORR:

  • Bolognese z mięsem wołowym Knorr to doskonała kompozycja makaronu, aromatycznych przypraw, sosu pomidorowego i wołowiny, czyli danie z prawdziwie włoskim akcentem!
  • Carbonara z boczkiem Knorr – idealne rozwiązanie, z którego korzystamy, kiedy chcemy szybko przygotować pyszne danie. Rewelacyjne połączenie makaronu, boczku i  kremowego sosu zachwyci wszystkich miłośników klasycznych włoskich smaków.
  • Makaron z szynką w sosie kremowym Knorr – to propozycja dla tych, którzy pragną urozmaicić domowy jadłospis. Pełna smaku kompozycja makaronu, aksamitnego sosu, aromatycznych przypraw i mięsa, stanowi przepyszne danie, które przygotujemy bez większego wysiłku.

W linii Pasta Pełna Smaku dostępne są również następujące warianty: Makaron z soczewicy w sosie pomidorowym, Makaron pełnoziarnisty z kremowym pesto, Makaron ze szpinakiem w sosie serowym Knorr.