Słodkie oczekiwanie na wiosnę - wielkanocne produkty Favorina ponownie w Lidl Polska

Już niedługo rozpoczniemy przygotowania do Świąt Wielkanocnych - dekorowanie naszych mieszkań, przyrządzanie potraw oraz pieczenia ciast. Oferta sieci Lidl Polska już zaczęła zmieniać się pod kątem nadchodzących świąt - w sprzedaży pojawiła się cała gama słodyczy Favorina w wielkanocnej odsłonie. Już teraz możemy zaopatrzyć się w łodkości, za którymi będą rozglądać się najmłodsi w poszukiwaniu upominku od zająca w trakcie Wielkanocy.

Od strony kulinarnej Wielkanoc najbardziej kojarzy nam się z żurkiem bądź barszczem białym, słodkimi wypiekami – babką, mazurkiem czy sernikiem, ale również ćwikłą z chrzanem i oczywiście jajkami – do skosztowania w wielu formach. Jedną z tradycji wielu z nas są także słodkie upominki, które dzieci dostają od zająca.

W ofercie Lidl Polska pojawiła się wielkanocna edycja słodyczy Favorina, które idealnie sprawdzą się jako upominek bądź po prostu będą słodkim akcentem w trakcie przyszłych świąt. Co ważne, wszystkie wyroby z czekolady marki Favorina posiadają certyfikat Fairtrade. Jest to jeden z systemów certyfikacji sprawiedliwego handlu, który działa na rzecz wyższych cen skupu, godziwych warunków pracy i bardziej sprawiedliwych warunków handlowych dla rolników i pracowników w krajach rozwijających się. 

Z miłości do słodkości!

W tegorocznej wielkanocnej ofercie Favorina znajdziemy przede wszystkim wiele produktów z czekolady. Słodkości są oferowane w różnych formach i kształtach – jajek, zajączków czy kur i kurczaków. Będzie w czym wybierać!

W świątecznej ofercie Favorina znajdą się również inne słodycze – np. ciastka maślane, pierniki, żelki, pianki czy marcepan. Z pewnością każdy znajdzie ulubiony łakoć dla siebie!

Oferta wielkanocnych słodyczy Favorina już jest dostępna w sprzedaży sklepów stacjonarnych Lidl Polska i potrwa do wyczerpania zapasów.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.