Ostatnie restauracje w Browarach Warszawskich otwarte!

Restauracje w Browarach Warszawskich nareszcie w komplecie! Od początku marca na gości czeka pełen przegląd świata w jednym kwartale. Do browarowej rodziny oficjalnie dołączyły dwie znane i kochane przez warszawiaków restauracje - Port Royal MINI i Bombaj Masala. Wola doczekała się najdłuższego menu w mieście. Jesteście ciekawi wszystkich smaków w Browarach Warszawskich? Jest tylko jeden sposób, by się o tym przekonać!

Bombaj Masala – indyjskość na pięć papryczek

Bombaj Masala Wola, to miejsce, którego brakowało! Szefem kuchni jest tu nikt inny, jak Hindus z dziada pradziada, który zadba o Wasze podniebienia najlepiej jak potrafi! A trzeba przyznać, że od lat robi to w bezkonkurencyjny sposób! Pozycje w menu, to wszystko, na co ślinka cieknie warszawiakom otwartym na egzotykę. Sporym novum są dania streetfoodowe wprost z ulic gwarnego i tłocznego Bombaju! Bombaj Masala Wola, to coś więcej niż restauracja, to przede wszystkim atmosfera, wyjątkowi ludzie i niepowtarzalny smak. Nowy koncept w globalnym tyglu gastronomicznym w Browarach, to nic innego jak pałac indyjskich smaków! Dodatkowym atutem Bombaj Masala Wola jest także imponujący wybór autentycznych indyjskich koktajli. Są też opcje bezalkoholowe, co pozwala wznieść międzypokoleniowy toast niezależnie od metryki i stosunku gości do procentów. Restauracja znajduje się przy Krochmalnej 61.

Port Royal MINI – prosto z morza

Port Royal MINI, od stycznia wzmacnia browarową scenę restauracyjną o wyśmienite rybne tatary, carpaccio, ostrygi w aż trzech różnych odsłonach (fine de claire, belon i gilardeau) oraz o ryby sensu stricte. W nowej karcie klasyczne fish&chips zastąpiły ravioli z ośmiornicą i podwójnie langustynkowe gnocchi. No i te ryby! Reprezentują je tu dwie zupy (skandynawska z dorszem i śródziemnomorska na okoniu morskim z anchovies), szkocki łosoś wykąpany w sosie kaparowo-cytrynowym, a fanom egzotyki z dalekiej Azji doradza się z kolei doradę w wydaniu koreańskim. W Port Royal MINI macie też niepowtarzalną okazję spróbować surowych langustynek (w kompanii z krewetkami), a nawet... dań i przystawek zupełnie nie-rybnych, jak choćby arancini suppli z ryżem, fior di latte z parmezanem. To, co na talerzu dopełni to, co jest w kieliszku - wina z całego świata, w tym szampany, genialnie dopasowane do kilku rodzajów ostryg. Port Royal MINI zacumował przy Krochmalna 59.

Ostatnie otwarcia

Jednak to nie wszystko – już za chwilę SASSY Warszawa zaprosi Gości na kolację skropioną blaskiem performansu, spotkania w gronie przyjaciół i najbliższych, którym towarzyszyć będą koncerty, live acty, burleska czy drag show! Podbili Trójmiasto, a teraz oczarują stolicę i dopełnią ofertę Food Hall Browary!

Browary Warszawskie stały się jednym z ulubionych miejsc spotkań 2021 roku! Nic dziwnego, ponieważ śmiało można powiedzieć, że to właśnie tutaj stołuje się stolica! Bombaj Masala i Port Royal oficjalnie dołączyły między innymi do NINE’s Restaurant & Sports Bar - świątyni sportu Roberta Lewandowskiego, Gastronomji ze smakami dawnej Stolicy i francuskim akcentem czy Browaru Warszawskiego w kolebkach XIX Leżakowni. To tylko kilka z 35 oryginalnych restauracji, delikatesów i kawiarni znajdujących się w Browarach, które uwielbiają odwiedzać mieszkańcy Warszawy jak i turyści.